Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Virginie de Baere a Glyn Evans z pražské pobočky Jones Lang LaSalle jmenováni National Directors, Stuart Jordan zodpovědný za nové poradenské služby Asset & Financial Management 


Praha, 23. srpna 2011 – Pražská pobočka Jones Lang LaSalle jmenovala nové National Directors: 

Virginie de Baere (40), která se před nedávnem přestěhovala z Polska do České republiky a která je zodpovědná za koordinaci služeb Property Managementu v regionu střední a jihovýchodní Evropy, byla dále pověřena vedením oddělení Property Managementu v České republice a na Slovensku. V České republice bude úzce spolupracovat s vedoucími jednotlivých sekcí Pavlem Krumlem (logistické nemovitosti), Markétou Hodaňovou (maloobchodní nemovitosti) a Janem Kotaškou (administrativní nemovitosti) a zároveň bude podporovat slovenský tým Property Managementu. Paní de Baere zůstává členem skupiny Senior Property Management Executive Group, která rozvíjí služby Property Managementu Jones Lang LaSalle v zemích střední a jihovýchodní Evropy.

Virginie de Baere působí v oboru realit třináct let, z toho posledních deset ve střední Evropě. Před nástupem do varšavské pobočky JLL pracovala paní de Baere v letech 2003 – 2009 pro poradenskou společnost Knight Frank ve Varšavě. 

Paní de Baere pochází z Belgie, kde na univerzitě v Gentu vystudovala ekonomii. Odborné vzdělání v oblasti managementu a oceňování nemovitostí získala na britské Sheffield Hallam, kde absolvovala kurz akreditovaný RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). Mluví plynně francouzsky, holandsky, anglicky a polsky. K jejím zálibám patří golf a lyžování. 
 
Glyn Evans (33) byl jmenován Director of Project & Development Services pro region střední a jihovýchodní Evropy. V této regionální roli se zaměří na business development, poskytování poradenství klientům JLL v daném regionu a bude úzce spolupracovat s vedoucími týmů P&DS v jednotlivých zemích, v České republice s Pavlem Kašíkem. Glyn Evans zahájil svou profesní dráhu v oblasti realit v roce 2000 v londýnské centrále King Sturge. Od roku 2005 Glyn Evans působil v pražské pobočce King Sturge, kde koordinoval služby Project Management & Building Consultancy v zemích střední a východní Evropy.

Glyn Evans pochází z Velké Británie, kde na univerzitě v Leedsu vystudoval stavební inženýrství. Od roku 2002 je členem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) a v 2009 byl zvolen představitelem její české pobočky. Glyn Evans mluví částečně česky. K jeho zálibám patří golf a film.
 
Stuart Jordan (30) se stal členem nového oddělení Asset & Financial Managementu, který bude jako nová služba poskytovaná společností Jones Lang LaSalle koordinována v rámci střední Evropy Jasonem Sharmanem a Rory Mephamem z varšavské pobočky Jones Lang LaSalle. Stuart Jordan se zaměří na poskytování služeb asset managementu a strategického poradenství novým klientům v České republice a na Slovensku.

Stuart Jordan pochází z Velké Británie, kde na Nottingham Trent University vystudoval management nemovitostí. Je akreditovaným členem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). V posledních šesti letech působil na středoevropském realitním trhu v manažerských pozicích jak na straně realitních poradců, tak v developerské společnosti. Mluví částečně česky.