Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle zajistila výhodnější nájemní podmínky pro společnost Hewlett-Packard


Praha, 14. dubna 2009- Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že její oddělení zastupování nájemníků zajistilo společnosti Hewlett-Packard, přednímu světovému dodavateli IT technologií, výhodnější podmínky pronájmu kancelářských prostor v projektu BB Centrum.

Petr Kareš, vedoucí oddělení zastupování nájemníků, Jones Lang LaSalle uvedl: „Hewlett-Packard se na nás obrátil s požadavkem na vyhodnocení stávajících nájemních podmínek a posouzení současných příležitostí na trhu. Náš tým připravil pro HP široký seznam možných alternativ v Praze a porovnal jejich parametry s požadavky klienta, stejně jako se stávajícími nájemními podmínkami.“

Po mnoha vyjednáváních se však Jones Lang LaSalle podařilo vyjednat takovou nájemní smlouvu ve stávajícím sídle HP na 7.800 m2 v budově C projektu BB Centrum, že se přes veškeré příležitosti na trhu stala tou nejvýhodnější variantou pronájmu. 

Jan Mechl, senior konzultant, Jones Lang LaSalle dodal: „Naše znalost místního trhu a mnohaleté zkušenosti nám zajistily silnou pozici při vyjednáváních a umožnily nám sjednat nadstandardní nájemní podmínky za pronajaté prostory s nejvýhodnějším poměrem kvality a ceny.“

Budova C projektu BB Centrum nabízí v 7 nadzemních a 2 podzemních podlažích zhruba 12.780 m2 pronajímatelné plochy s vysoce kvalitními velkoprostorovými kancelářemi a 206 parkovacími místy. Budova byla postavena jako první ze staveb připravovaného projektu BB Centrum a Hewlett-Packard se v té době stal jejím prvním nájemníkem.