Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje svůj český tým maloobchodu


Praha, 1. prosince 2011 – Michaela Králová (30) posílila od listopadu 2011 maloobchodní tým české pobočky Jones Lang LaSalle. Nastoupila na pozici konzultantky pro pronájmy na hlavních nákupních třídách a obchodních centrech včetně zastupování nájemců těchto maloobchodních ploch.

Michaela má více než šestiletou zkušenost na českém i španělském realitním trhu. Svoji profesní kariéru zahájila ve společnosti Sauer International Investment ve Španělsku, kde působila více jak tři roky. Po návratu do ČR pracovala pro maloobchodní řetězec Rossman a poradenskou společnost Cushman & Wakefield, kde měla taktéž na starosti pronájmy maloobchodních prostor.

„Těším se na nové výzvy, které mi práce v retail týmu JLL přinese a věřím, že budu moci plně využít své předchozí pracovní zkušenosti a spojit je se silným zázemím společnosti Jones Lang LaSalle na českém trhu,“ říká Michaela Králová.

Michaela Králová studovala Střední průmyslovou školu se zaměřením na pozemní stavitelství ve Zlíně a své studium dokončila ve Španělsku. Mluví plynně anglicky a španělsky. K jejím koníčkům patří cestování a sport (vodní sporty jako wakeboarding či scuba diving, lyžování a snowboarding).