Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Bělehrad, Bratislava, Bukurešť, Budapešť, Praha, Varšava, Záhřeb

Ocenění Jones Lang LaSalle na Eurobuild Awards 2011


Bělehrad, Bratislava, Bukurešť, Budapešť, Praha, Varšava, Záhřeb ,14. prosince 2011 – Společnost Jones Lang LaSalle, poradce v oblasti realit, byla 8. prosince ve Varšavě vyhlášena investičním týmem roku (Investment Agency Team of the Year) v regionu střední a východní Evropy.

Kromě výše zmíněné ceny získala pobočka Jones Lang LaSalle v Polsku další tři unikátní ocenění: kancelářský tým roku (Office Agency Team of the Year), maloobchodní tým roku (Retail Agency Team of the Year) a industriální tým roku (Warehouse Agency Team of the Year).

Poprvé v historii různých slavnostních předávání cen v regionu získala společnost Jones Lang LaSalle všechny agenturní ceny, přičemž porota byla zcela nezávislá a složená ze 170 odborníků v dané oblasti realitního trhu napříč regionem. Hlasování bylo monitorováno společností KPMG.

John Duckworth, výkonný ředitel Jones Lang LaSalle v Polsku a v regionu CEE a SEE, říká: „Tato ocenění dokazují přetrvávající důvěru klientů ve schopnosti Jones Lang LaSalle pomoci dosáhnout jejich cílů na realitním trhu. Takovéto uznání naší práce nás velice těší a jsme všichni velmi hrdí na zúčastněné týmy.”

Eurobuild Awards oceňuje a odměňuje úspěchy a dynamiku na realitním trhu v Polsku a ve střední a východní Evropě. Večer je zaměřen na zavedené realitní společnosti a odborníky v oboru.