Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Povýšení v pražské pobočce Jones Lang LaSalle


Praha, 22. února 2012 – Se začátkem nového roku 2012 byli v pražské pobočce Jones Lang LaSalle povýšeni tito kolegové: 
Projektovou manažerkou v oddělení projektových a developerských služeb pražské pobočky Jones Lang LaSalle se stala Eva Švecová (30), která do firmy nastoupila v roce 2008 a byla zodpovědná za relokace firem a interiérových vestaveb. Podílela se například na úspěšném přesunu sídla společnosti farmaceutické společnosti Teva do Futurama Business Park; vestavbě nových kanceláří pro fúzující společnosti Stanley a Black&Decker v budově Prague Gate či na relokaci výzkumného a obchodního centra firmy Gemalto do BBC Villas. 
Eva Švecová vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Během svého studia absolvovala pobyty na vídeňské Universität für Bodenkultur a Utah State University v USA. Mluví plynně anglicky. K jejím koníčkům patří cyklistika, triatlon, architektura a design.  
    
Jaroslav Chalupka (29) se rovněž stal senior investičním analytikem oddělení kapitálových investic pražské pobočky Jones Lang LaSalle. Po ukončení vysokoškolských studií v roce 2006 nastoupil jako investiční analytik do pražské pobočky poradenské společnosti DTZ. V letech 2008 – 2010 pobýval studijně v australské Sydney a po svém návratu nastoupil do pražského zastoupení Jones Lang LaSalle jako investiční analytik. V poslední době se podílel na několika realitních transakcích včetně: prodeje Futurama Business Park v Praze 8, prodeje Paláce Anděl v Praze 5, prodeje nákupního centra Olympia v Brně či prodeje logistického areálu v Lozorně u Bratislavy. 
Jaroslav Chalupka je absolventem Slezské univerzity v Opavě. Mluví plynně anglicky a španělsky. Relaxuje při sportu a rád cestuje.  
 
Zdeněk Špaček (29) byl jmenován senior investičním analytikem oddělení kapitálových investic Jones Lang LaSalle. Zdeněk Špaček se na trhu realitních investic pohybuje od roku 2007, kdy nastoupil do poradenské společnosti King Sturge. Pracoval v investičním oddělení jak v pražské pobočce, tak v londýnské centrále. Po úspěšné fúzi King Sturge a Jones Lang LaSalle se stal členem jejího oddělení kapitálových investic a podílel se například na těchto realitních obchodech: akvizice Futurama Business Park v Praze 8, prodej industriálního areálu Panattoni D5 Logistics Centre u Stříbra či prodej pražského nákupního centra Flóra.      

Zdeněk Špaček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a Sheffield Hallam Nottingham Trent University ve Velké Británii. Od roku 2010 je členem RICS, Královského institutu diplomovaných znalců v oboru realit a nemovitostí. Zdeněk Špaček mluví plynně anglicky. Ve svém volném čase rád sportuje (jezdí na horském kole a hraje hokej).