Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Centrum zdraví Smíchov je takřka pronajato – další fáze se připravují


Praha, 11. května 2009 – Centrum zdraví Smíchov předčilo pronájmem očekávání a pokračuje dále.
Jones Lang LaSalle tímto informuje, že z celkových 2.465 m2 zdravotních ploch projektu Centrum zdraví Smíchov, které staví společnost Medifin, je k dnešnímu dni před-pronajato celkem 2.055 m2.

„O zbylých plochách v této budově se v současnosti jedná s potenciálními nájemci, přičemž vše nasvědčuje tomu, že se podaří projekt zcela pronajmout ještě před jeho dokončením. Takovou úspěšnost pronájmu považujeme za nezvratitelný důkaz toho, že jak současní lékaři, tak jejich pacienti seriozně přemýšlejí o kvalitě prostor ve kterých se setkávají,“ doplňuje Lucie Bartošová, junior konzultant společnosti Jones Lang LaSalle.

„Pronájem skutečně překonal naše očekávání, nicméně tím naše práce nekončí. Medifin měl od začátku vizi poskytnout v poliklinice Kartouzská lékařům i pacientům prostor pro zkvalitnění služeb a k tomu nestačí stavba jednoho domu. Chceme dále rozšiřovat spektrum služeb poskytovaných v této poliklinice a díky úspěšnosti první fáze výstavby můžeme s Medifinem spustit další výstavbu, která ve svých 4 fázích nabídne zhruba 8.000 m2 ploch pro zdravotní služby. I protože se daří naplňovat původní záměr tvořit něco přínosného pro širokou veřejnost jsme velice rádi, že se Medifin rozhodl instruovat Jones Lang LaSalle jako výhradního zástupce pro další fáze tohoto unikátního projektu,“ dodává Eduard Forejt, Associate Director, Jones Lang LaSalle.