Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Tým projektových a developerských služeb Jones Lang LaSalle jako první na českém realitním trhu plně akreditován pro posuzování šetrných budov     

Všichni členové Oddělení projektových a developerských služeb získali osvědčení LEED Green Associate  


Praha, 13. června 2012 — Oddělení projektových a developerských služeb poradenské společnosti Jones Lang LaSalle bylo americkým Green Building Certifications Institute úspěšně akreditováno a všichni jeho členové poskytují jako tzv. LEED Green Associates kvalifikované poradenství v rámci problematiky šetrných budov.    

Glyn Evans (34), ředitel Projektového a developerského poradenství Jones Lang LaSalle pro střední Evropu, je držitelem certifikátu LEED Green Associate. Glyn Evans má více než dvanáct let zkušeností jak na britském, tak středoevropském realitním trhu. Po ukončení studií na Leeds Metropolitan University ve Velké Británii nastoupil do londýnské pobočky King Sturge. Od roku 2005 pracoval v pražské pobočce King Sturge. Po spojení s Jones Lang LaSalle má na starost realitní portfolia ve střední Evropě. K jeho klientům patří například Parkridge ED Fund, Heitman či WP Carey.  
Pavel Kašík (35), vedoucí Oddělení projektových a developerských služeb české pobočky Jones Lang LaSalle), získal osvědčení LEED Green Associate v únoru 2012. Po ukončení studií na Stavební fakultě ČVUT v Praze pracoval čtyři roky v agentuře CzechInvest. V roce 2007 nastoupil do Jones Lang LaSalle, kde je zodpovědný za řízení/prověřování realizace developerských projektů, zajišťování klientských vestaveb, technického dozoru investora a zpracování technických posouzení nemovitostí. K jeho klientům patří například 3M, KIT Digital, CA Technologies, Lenovo a GlaxoSmithKline. 

Eva Švecová (31), projektová manažerka Jones Lang LaSalle, se stala LEED Green Associate v červnu 2012. V Jones Lang LaSalle pracuje od roku 2008 a je zodpovědná za relokace firem a interiérové vestavby. Podílela se například na úspěšném přesunu sídla společnosti farmaceutické společnosti Teva do Futurama Business Park; vestavbě nových kanceláří pro fúzující společnosti Stanley a Black&Decker v budově Prague Gate či na relokaci výzkumného a obchodního centra firmy Gemalto do BBC Villas. Je absolventkou České zemědělské univerzity v Praze.  
    

Lukáš Vrána (32), projektový manažer Jones Lang LaSalle, úspěšně složil zkoušky LEED Green Associate v dubnu 2012. Lukáš Vrána vystudoval v roce 2003 VUT v Brně a od té doby působí na českém nemovitostním trhu. Pracoval v realitních firmách Bestsport a Ablon, od roku 2011 v Jones Lang LaSalle. K jeho stávajícím klientům patří například White and Case, Harsco, Deutsche Pfandbriefbank a 3M.      


Společnost Jones Lang LaSalle má ve střední Evropě více než 30 znalců v oblasti šetrných budov. Celosvětově má firma více než 1.200 odborníků s akreditací LEED a dalších programů zaměřených na energetickou úspornost a trvale udržitelnou výstavbu.