Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Povýšení v pražské pobočce Jones Lang LaSalle


Praha, 23. července 2012 – V rámci pražské pobočky Jones Lang LaSalle byli povýšeni tito kolegové:

Kevin Turpin (38), vedoucí výzkumu trhu pro střední a jihovýchodní Evropu, byl povýšen na pozici národního ředitele (National Director). Kevin Turpin na českém a středoevropském realitním trhu působí sedmým rokem. Aktuálně má na starosti koordinaci výzkumu realitního trhu v sedmi zemích (kromě visegrádských zemí také Rumunsko, Chorvatsko a Srbsko). Pravidelně poskytuje realitní poradenství v oblasti komerčních nemovitostí a k jeho klientům patří přední developerské společnosti jako například Erste Group Immorent, Penta, Hochtief Development nebo AIG Lincoln. Jako LEED Green Associate se věnuje také tzv. zelenému developmentu ve střední Evropě. Kevin Turpin je absolventem oboru Výpočetní technika na Ruskin University ve Velké Británii. Hovoří částečně česky.          

Luděk Havelka (41), vedoucí finančního oddělení pražské pobočky Jones Lang LaSalle, byl povýšen na úroveň Associate Director. Luděk Havelka má v oblasti finančního managementu 15 let zkušeností. V Jones Lang LaSalle pracuje od roku 2008 a má na starosti finance a operační řízení firmy. Luděk Havelka je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy a Vysoké školy finanční a správní v Praze. Mluví plynně anglicky.  

Ondřej Novotný (33), vedoucí oddělení výzkumu trhu Jones Lang LaSalle Czech Republic, byl také povýšen na úroveň Associate Director. Po absolutoriu na Vysoké škole ekonomické pracoval Ondřej Novotný 5 let jako analytik v Korejské obchodní komoře. Od začátku roku 2008 působil jako analytik realitního trhu v poradenské společnosti King Sturge. Po fúzi King Sturge a Jones Lang LaSalle v loňském roce byl jmenován vedoucím sloučeného oddělení výzkumu českého trhu, věnuje se jak rezidenčním, tak komerčním nemovitostem a specializuje se na studie proveditelnosti developerských projektů. Ondřej Novotný mluví plynně anglicky.       
               ​