Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Business Park Rudná hlásí nové pronájmy v objemu 5.000 m2            


Praha, 19. listopadu 2012 – V Business Parku Rudná, největším industriálním areálu na Praze-západ, byly na přelomu října a listopadu 2012 uzavřeny s dvěma firmami smlouvy o pronájmu, resp. prodloužení jejich nájmu a expanzi v rámci zmíněného areálu.   

Novým nájemcem areálu Business Park Rudná se stala společnost Sacorp Logistics, poskytovatel logistických služeb, která si pronajala v hale č. 13 celkem 2.000 m2 skladových a kancelářských prostor.    

Společnost ppm czech, která již v areálu sídlí, prodloužila a rozšířila svůj pronájem v hale č. 11  z původních 650 m2 na 3.100 m2 skladových ploch, kde bude poskytovat logistické služby pro mezinárodní společnosti, a dalších 500 m2 administrativních prostor, kde bude digitalizovat dokumenty pro soukromé a veřejnoprávní subjekty. 

O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150.000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.