Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Kateřina Felgrová se vrací po mateřské dovolené jako senior konzultantka týmu maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle


Praha, 20. listopadu 2012 – V listopadu 2012 rozšířila tým maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle Kateřina Felgrová (35), která se vrátila po mateřské dovolené na pozici senior konzultantky. K jejím klíčovým projektům budou patří tři pražská nákupní centra Atrium Flora, Galerie Harfa a OC Šestka, kde bude mít na starosti pronájem. K mimopražským projektům, o které se bude Kateřina Felgrová také starat, patří projekty InterIkea, AFI Palác Pardubice a Carrefour Slovakia.

Kateřina Felgrová je absolventkou Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. Na realitním trhu se pohybuje od ukončení studií v roce 2004, kdy začínala jako realitní specialistka v ČSOB a následně jaké koordinátorka pronájmu v Tesco Stores. Od roku 2007 působí v oddělení maloobchodních nemovitostí pražské pobočky Jones Lang LaSalle, kde měla na starosti projekty Palác Flóra, Galerie Harfa, Forum Liberec a InterIkea. Podílela se na úspěšném marketingu Fashion Areny Outletu Štěrboholy či naopak projektu luxusního centra City Gate v Bratislavě. Úspěšně pronajala nákupní centrum Plzeň Plaza a zastupovala společnost Adidas při jednáních o pronájmu maloobchodních prostor.     

Kateřina Felgrová je vdaná, má tříletého syna a kromě rodiny patří k jejím koníčkům cestování, četba a sport. Mluví plynně anglicky a německy.