Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Personální změny v Oddělení kancelářských nemovitostí Jones Lang LaSalle  


Praha, 17. ledna 2013 – Pražská pobočka poradenské společnosti Jones Lang LaSalle oznamuje personální změny v Oddělení kancelářských nemovitostí, které platí od 1. ledna 2013. 

Eduard Forejt (36), byl jmenován vedoucím Oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí (Office Leasing), které se skládá ze dvou částí – zastupování pronajímatelů (Landlord Representation) a zastupování nájemců (Tenant Representation). Eduard Forejt působí na realitním trhu již 12 let. V letech 2003 – 2005 pracoval v kancelářském oddělení King Sturge. V roce 2006 nastoupil do stejného týmu v Jones Lang LaSalle. Eduard Forejt zde působil jako poradce v oblasti kancelářských nemovitostí a v roce 2008 vystřídal Tewfika Sabonguiho ve vedení týmu zastupování pronajímatelů kancelářských nemovitostí (Landlord Representation). Toto oddělení patří k dlouhodobým lídrům trhu a v uplynulých 10 letech každoročně uzavřelo 30 % – 40 % všech nájemních transakcí zprostředkovávaných na pražském kancelářském trhu realitními makléři. Jeho úkolem v nové pozici bude řízení vztahů s klienty, business development a získání nových klientů pro obě části Oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí. 
Eduard Forejt studoval Vysokou školu finanční a správní. K jeho koníčkům patří architektura, tradiční myslivost, motocykly a IT. Mluví plynně anglicky a částečně také rusky.           
 
Jan Mechl (35) se stal novým vedoucím týmu zastupování pronajímatelů kancelářských nemovitostí (Landlord Representation). Jan Mechl je absolventem Sheffield Hallam University ve Velké Británii. V pražské pobočce Jones Lang LaSalle pracuje od roku 2005 a získal bohaté zkušenosti s pronájmy kancelářských nemovitostí jak na straně pronajímatelů, tak na straně nájemců. V uplynulých 5 letech zastupoval klienty jako např. GlaxoSmithKline, AVG, SAP, Ogilvy a Hewlett-Packard. Ve své nové pozici se zaměří na poskytování kvalitního klientského servisu pronajímatelům a rozšiřování portfolia zastupovaných nemovitostí. 
Jan Mechl mluví plynně anglicky a ve volném čase se věnuje hudbě, lyžování a dobrému jídlu.      
  
Petr Kareš (45) zůstává i nadále vedoucím oddělení zastupování nájemců (Tenant Representation), které úspěšně řídí od roku 1999. Toto oddělení specializované na poskytování služeb uživatelům kancelářských prostor bylo firmou Jones Lang LaSalle založeno jako první na pražském trhu a od té doby se udržuje na předním místě dlouhodobé úspěšnosti. Petr Kareš vystudoval České vysoké učení technické v Praze a od svého absolutoria pracuje v oblasti stavebnictví, developmentu a realit. Ve společnosti Jones Lang LaSalle působí od roku 1996, kde prošel oddělením služeb pronajímatelům, vedl konzultační oddělení zaměřené na výzkum realitního trhu, oceňování nemovitostí a strategické poradenství a od roku 1999 stojí v čele zmíněného oddělení zastupování nájemců kancelářských nemovitostí.
Petr Kareš mluví plynně anglicky a francouzsky. K jeho koníčkům patří sport, hra na kytaru a cestování.       
* * *
„S potěšením oznamuji výše uvedené personální změny, které jsou součástí našeho trvalého úsilí poskytovat kvalitní realitní služby a plnit očekávání našich klientů. Eduard Forejt, Jan Mechl a Petr Kareš patří k nejzkušenějším odborníkům v našem oddělení kancelářských nemovitostí a jsem přesvědčen, že budou – samozřejmě ve spolupráci se svými týmy – i nadále poskytovat našim klientům (developerům a nájemcům kancelářských nemovitostí) špičkový servis, rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy a rozšiřovat naše obchodní aktivity,“ říká Tewfik Sabongui, ředitel pražské pobočky Jones Lang LaSalle.