Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Noví top manažeři v Jones Lang LaSalle: 

Pavel Scháňka novým vedoucím Oddělení správy nemovitostí pro Českou republiku a region střední Evropy; Stuart Jordan novým vedoucím Oddělení realitních investic pro Českou republiku     


Praha, 13. února 2013 – Pražská pobočka Jones Lang LaSalle informuje o dvou nových top manažerech: 


Pavel Scháňka (36) byl jmenován vedoucím Oddělení správy nemovitostí pro Českou republiku a region střední Evropy a bude zodpovídat za služby poskytované poradenskou společností Jones Lang LaSalle napříč zmíněným regionem. 

 
Pavel pracoval tři roky v Unicredit Bank v Oddělení financování komerčních nemovitostí. V roce 2005 nastoupil do poradenské společnosti CBRE, kde se záhy stal vedoucím Oddělení realitních investic pro Českou republiku a posléze pro region střední Evropy. V roce 2010 nastoupil do GE Capital Real Estate, kde působil jako vedoucí Asset Managementu pro region střední Evropy. Na této pozici měl na starosti nemovitosti financované GE Capital Real Estate v České republice, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku a Rumunsku.
Pavel Scháňka je absolventem Univerzity v Readingu ve Velké Británii, kde získal diplom v oboru Realitní investice a Management realitních portfolií, a také Vysoké školy ekonomické (oboru Finance, Účetnictví a Právo). Specializuje se na asset a property management, financování nemovitostí
a realitní transakce. 


John Duckworth, ředitel Jones Lang LaSalle pro region střední Evropy, uvádí: “Těší mě, že právě Pavel Scháňka povede naše středoevropské Oddělení správy nemovitosti. Pavel je špičkový realitní odborník s rozsáhlou zkušeností v oblasti asset a property managementu v regionu střední Evropy. V České republice Pavel Scháňka nahradil Virginii de Baere, která se vrátila do Varšavy jako vedoucí polského týmu správy nemovitostí. Pavel i Virginie jsou zárukou našich nejlepších služeb na národní i regionální úrovni. ”

Stuart Jordan (32) byl povýšen na pozici vedoucího Oddělení realitních investic pro Českou republiku. Od února 2013 je tak zodpovědný za investiční realitní transakce řízené Jones Lang LaSalle.


Stuart Jordan je zkušený realitní odborník v oblastech oceňování nemovitostí a asset management (specializoval se na ně ve firmách Cushman & Wakefield a Aston REIM v České republice) a dále realitní investice (působil jako investiční manažer pro střední Evropu v realitním fondu Endurance Fund). Než se v roce 2005 přestěhoval do České republiky, pracoval pro britskou společnost Carter Jonas a měl na starosti nemovitosti britské koruny v Yorkshiru a na severu Anglie.


Stuart Jordan je jedním z nejmladších členů RICS (Královského institutu certifikovaných znalců) na světě a je absolventem oboru Management nemovitostí na Notttingham Trent University. V roce 2012 byl Stuart Jordan (na tři následující roky) zvolen předsedou české pobočky RICS.

     
“Těší mě, že se Pavel Scháňka a Stuart Jordan ujímají vedení dvou tak důležitých týmů v pražské pobočce Jones Lang LaSalle a věřím, že jejich jmenování dále posílí naše vztahy s klienty. Oba jsou zkušenými profesionály s rozsáhlými odbornými znalostmi a s porozuměním pro realitní trh, což je pro poskytování špičkových služeb klíčové,“ uvádí Tewfik Sabongui, ředitel české pobočky Jones Lang LaSalle.