Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Nováčci v Jones Lang LaSalle

Lenka Bučilová (Vedoucí PR a marketingu), Michal Marhoul (Konzultant rezidenčních nemovitostí) a Jiří Beránek (Property manager)


Praha, 25. února 2013 – Pražská pobočka Jones Lang LaSalle se rozšířila o tři nové zaměstnance:

Lenka Bučilová (33) nastupuje do Jones Lang LaSalle jako vedoucí PR a marketingu a nahradí tak Markétu Mikovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Lenka Bučilová přichází z Ogilvy Public Relations, kde v uplynulých dvou letech pracovala na různých projektech této agentury. Předtím pracovala tři roky ve společnosti Philips Česká republika, kde měla na starosti koordinaci PR a marketingových aktivit a další úkoly spojené s facility a office managementem.

Lenčiným největším koníčkem jsou dějiny umění, které také vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Její první kniha, monografie Zorky Ságlové, vyšla v roce 2009 a na duben letošního roku se chystá vydání druhé knihy Tanec na dvojitém ledě, která mapuje tvorbu fotografa Jana Ságla na přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

Michal Marhoul (28) se stal v Jones Lang LaSalle konzultantem rezidenčních nemovitostí.

Michal Marhoul pracoval v letech 2008 - 2009 jako makléř nemovitostí a obchodní a investiční poradce v české pobočce Engel & Voelkers. Další profesní zkušenosti v oboru realit získal také ve společnosti Raiffeisen Bank – Real Treuhand Reality, v níž v letech 2009 – 2013 zastával pozici realitního makléře.

Michal Marhoul studoval informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mezi Michalovy zájmy patří především hra na bicí, které se v současnosti věnuje v britpopové skupině Niceland. Od mládí se také věnuje sportu, především tenisu, fotbalu a lyžování.

Jiří Beránek (23) pracuje od února 2013 jako Property Manager pražské pobočky Jones Lang LaSalle a přináší především zkušenosti s komplexní správou obchodních center jako je OC Futurum Kolín, OC Grand Pardubice nebo retail park Severka v Liberci.

Jiří Beránek přichází ze společnosti CBRE, kde pracoval v uplynulých dvou letech. Dříve pracoval v Toyota Peugeot Citroën. Jiří Beránek studoval Fakultu chemicko-technologickou na Univerzitě Pardubice. Jiří se rád věnuje sportu, především bojovým uměním, a zajímá se také o historii, obchod a finanční trhy.