Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Jones Lang LaSalle získala ocenění pro nejlepší maloobchodní agenturu roku 2012 v regionu střední a východní Evropy (CEE Retail Agency of the Year 2012)


Praha, 26. února 2013 – Společnost Jones Lang LaSalle získala v soutěži EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards, jejíž slavnostní vyhlášení se konalo ve Varšavě ve čtvrtek 21. února 2013, ocenění pro nejlepší maloobchodní realitní agenturu roku 2012 v regionu střední a východní Evropy. Tým společnosti Jones Lang LaSalle byl vybrán na základě hlasování nezávislé poroty složené z více než 40 developerů, majitelů nemovitostí, konzultantů a nájemníků aktivních v oblasti maloobchodu v regionu střední a východní Evropy. Skutečnost, že toto ocenění získala společnost již potřetí v řadě a počtvrté celkově, ukazuje vůdčí postavení, které Jones Lang LaSalle v tomto regionu zastává i v současných náročných tržních podmínkách.

Tým konzultantů oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle sestavený z 33 zkušených odborníků poskytuje komplexní realitní služby majitelům nemovitostí a služby zastupování nájemníků v celém regionu střední a východní Evropy. Společnost v současnosti spravuje portfolio 55 maloobchodních projektů představujících celkem 2 miliony metrů čtverečních. V minulém roce získala společnost do svého portfolia dalších 600 tisíc metrů čtverečních v nových projektech. Jones Lang LaSalle pronajímá prestižní obchodní centra v regionu a zastupuje přední mezinárodní značky, které plánují vstup na středoevropský a východoevropský trh. Jako jeden z předních investičních poradců v oblasti maloobchodních nemovitostí poskytuje Jones Lang LaSalle strategické poradenství při nejdůležitějších prodejích a akvizicích včetně největší samostatné transakce roku 2012 v našem regionu – akvizice nákupního a zábavního centra Manufaktura v polské Lodži, jejíž hodnota dosáhla 390 milionu EUR.

Beatrice Mouton, vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle pro střední a východní Evropu k tomu říká: “Z ocenění pro nejlepší maloobchodní agenturu regionu máme obrovskou radost. Je to známka toho, že naši klienti si cení odbornosti, profesionality a strategického poradenství společnosti Jones Lang LaSalle stejně tak jako jejího silného postavení v regionu. Zvláště důležitý je přitom fakt, že jsme tohoto ocenění dostáhli při současných náročných ekonomických podmínkách a rostoucí konkurenci. Tato cena je prestižním projevem uznání týmům věnujícím se pronájmu, ale také investicím, oceňování nemovitostí, správě nemovitostí a průzkumu trhu.”

Každoroční udílení cen CEE Retail Real Estate Awards Gala pořádané sdružením EuropaProperty je přední událostí tohoto druhu v regionu. Již pátý ročník této soutěže přitáhl stovky účastníků z oboru nemovitostí z Polska, České republiky, Maďarska, Slovenska, Ukrajiny, Rakouska, Litvy, Lotyšska a Estonska.​