Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje tým o dva nové kolegy: Veroniku Vinšovou na pozici Property Manager a Petra Pospíšila na pozici Site Manager


Praha, 4. dubna 2013 – Do týmu oddělení Property Management pražské pobočky Jones Lang LaSalle nastoupili v březnu dva nováčci:


Veronika Vinšová (29) nastupuje do Jones Lang LaSalle jako Property Manager a bude zodpovědná za projekty Avenir Business Park a Oasis Florenc Property Building.


Veronika Vinšová má zkušenosti v oblasti facility managementu, managementu bezpečnosti a kvality a finanční analýzy. Své profesionální zkušenosti získávala od roku 2008 jako finanční analytik pro německy mluvící země ve společnosti Accenture Services a později v Accenture Central Europe. Byla zodpovědná za správu kanceláří, koordinovala externí a interní ISO audity a navrhovala a implementovala programy a procesy v oblasti bezpečnosti.

 
Veronika mluví anglicky a německy a velmi ráda se věnuje sportu, například lyžování či in-line bruslení. Mezi její další záliby patří divadlo, kino a návštěvy výstav umění.


Petr Pospíšil (29) je další posilou týmu Jones Lang LaSalle. Nastupuje na pozici Site Manager. Jeho hlavní zodpovědností bude řízení reklamací, technická stránka správy nemovitostí a dohled nad provozními náklady svěřených budov.


Před příchodem do Jones Lang LaSalle Petr pracoval pro rezidenčního developera SATPO Development v oddělení reklamací a správy majetku. Od roku 2009, působil v OKIN Group jako projektový manažer v obchodním oddělení a facility manažer zodpovědný za kancelářské budovy projektu City West v Praze. Petr má široké zkušenosti v oblasti jednání s klienty, provozu a údržby budov, stavby a stavebního dozoru.


Petr studoval Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Rád sportuje – v mládí se vrcholově věnoval rychlostní kanoistice, v současnosti se rekreačně věnuje především plavání a běžeckému lyžování.