Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Sylvie Samadi se po mateřské dovolené vrací do oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle


​Praha, 24. duben 2013 – Po dvouleté mateřské dovolené se na pozici vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle pro Českou republiku a Slovensko vrací Sylvie Samadi (32).


Do Jones Lang LaSalle nastoupila Sylvie Samadi v roce 2003 a působila zde během následujících šesti let, než odešla na mateřskou dovolenou. Během této doby se stala vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí se zodpovědností za pronájmy maloobchodních prostor, poradenství, konzultace a průzkum trhu.


Sylvie Samadi se podílela na úspěšném uvedení některých významných projektů obchodních center na český trh. Jmenujme například Atrium Flora nebo Centrum Chodov v Praze, z mimopražských pak AFI Palác Pardubice, Mercury Centrum v Českých Budějovicích nebo Plzeň Plaza. Mezi hlavní klienty, se kterými v minulosti spolupracovala, patří například unibail – rodamco, AFI Europe, Plaza Centres, Inter Ikea, TK Development, Multi Development, Lighthouse/GTC, Hannover Leasing, AEW nebo Atrium Real Estate.


V roce 2003 získala Sylvie bakalářský titul na Vysoké škole hotelové v Praze. Je vdaná a má dvouletou dceru. Svůj volný čas rozděluje mezi rodinu a sportovní aktivity – především jízdu na kole, lyžování a fitness.


Beatrice Mouton, vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle pro střední a východní Evropu, uvádí: “Jsme velmi rádi, že můžeme Sylvii přivítat zpět na pozici vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí pro Českou republiku a Slovensko. Její zkušenosti a nadšení pro věc budou obrovským přínosem pro klienty a významně přispějí k dalšímu rozšíření služeb týmu maloobchodních nemovitostí. Její návrat je skvělou zprávou, která jen potvrzuje závazek Jones Lang LaSalle udržet si vedoucí pozici v tomto sektoru.“