Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle získala na CEE Real Estate Quality Awards titul Společnost desetiletí 2003 – 2013

​Další ceny si odnesla oddělení realitních investic a kancelářských nemovitostí


Praha, 29. duben 2013 – Společnost Jones Lang LaSalle získala ocenění Company of the Decade 2003 – 2013 (Společnost desetiletí 2003 – 2013) v prestižním 10. ročníku CEE Real Estate Quality Awards. Ceny každoročně organizuje CEE Insight Forum ve spolupráci s Financial Times. Ocenění Company of the Decade je udělováno společnosti, která měla v posledních 10 letech největší vliv na vývoj realitního trhu v regionu střední a východní Evropy.


Jones Lang LaSalle získala na regionální úrovni také dvě ze čtyř „agentských“ cen pro jednotlivá oddělení za jejich výkony v roce 2012. Již potřetí v řadě bylo ocenění uděleno oddělení realitních investic (Capital Markets Agent of the Year), další cenu pro Jones Lang LaSalle získalo oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agent of the Year).


“Na titul Company of the Decade jsme obzvlášť hrdí. Tato cena je projevem uznání od našich klientů a kolegů z oboru za dlouhodobý profesionální přístup a naše přispění k růstu v oblasti realit v regionu CEE. Je to ocenění za naši práci v uplynulém období. Těší nás o to víc, že do této kategorie spadaly nejvlivnější společnosti ze všech odvětví našeho oboru, včetně největších developerů a investorů. Již tři tituly Capital Market Agent of the Year za sebou a ocenění Office Agency of the Year jsou potvrzením toho, že našim klientům napříč regionem trvale poskytujeme vysoce kvalitní služby a máme hluboké znalosti sektoru komerčních realit,“ říká Richard Batten, EMEA Management Board Member, Jones Lang LaSalle.


O udělení cen pro oddělení realitních investic a kancelářských nemovitostí rozhodla nezávislá porota složená z předních osobností oboru z řad developerů, pronajímatelů, investorů a poradců aktivních v regionu střední a východní Evropy. Společnost desetiletí byla zvolena během gala večera všemi přítomnými hosty. Jubilejního desátého ročníku ocenění pořádaného ve Varšavě se zúčastnilo více než 600 profesionálů z oboru. Průběh hlasování byl monitorován nezávislou konzultantskou společností Deloitte.


Udílení cen CEE Real Estate Quality Awards je nejprestižnější událostí realitního oboru v našem regionu. Cílem CEEQA je ocenit výjimečné výsledky dosažené ve středo- a východoevropském realitním sektoru a propagovat je na poli regionálních i mezinárodních investičních aktivit. Společnost Jones Lang LaSalle se tohoto prestižního, široce uznávaného udílení cen účastní již od samého začátku.