Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

H&M otevře svou další provozovnu v obchodním centru Šestka


​Praha, 30. dubna 2013 – Oddělení maloobchodních nemovitostí (Retail Agency) pražské pobočky Jones Lang LaSalle zprostředkovalo pronájem obchodních prostor společnosti H&M Hennes & Mauritz CZ v nákupním centru Šestka, které vlastní společnost CA Immo Real Estate Management Czech Republic. Nový obchod H&M se otevřel 25. dubna 2013 na ploše 1486 m2 v prvním patře tohoto obchodního centra.


Václav Jonáš, Head of Asset Management, CA Immo Real Estate Management Czech Republic, k tomu říká: „V loňském roce Šestka prošla výraznou proměnou zejména interiéru, rok 2013 je ve znamení nových obchodů. Po dm drogerii přichází nyní H&M, což bereme jako potvrzení, že se centrum ubírá správným směrem. H&M je bezpochyby silný kotevní nájemce, který tomuto centru chyběl. Nyní připravujeme několik dalších novinek ve skladbě obchodů s cílem do konce roku dokončit re-launch projekt a vytvořit pro Šestku stabilní místo na trhu s potenciálem dalšího růstu.“


Sylvie Samadi, vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle doplňuje: “Věříme, že nová prodejna H&M je pro OC Šestka přínosem a významně rozšíří jeho nabídku populární módy, kterou již řadu let tvoří značky jako New Yorker, Orsay, S.Oliver, Takko, Pimkie, Marlboro Classics, Gant a další. Dalším novým nájemcem v tomto projektu je dm drogerie. Jednička na českém drogistickém trhu si v OC Šestka pronajala 450 m2 a svůj nový obchod zde otevřela již v prosinci 2012.