Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Nové pronájmy v Business Park Rudná


​Praha, 7. května 2013 – Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle nedávno uzavřel dvě významné nájemní smlouvy v logistickém parku Business Park Rudná: 

   
Společnost Vafo Praha, český výrobce krmiv pro zvířata, si pronajala 8 000 m2  skladových ploch v hale 6. Tato plocha se však brzy rozroste až na 12 000 m2 a vznikne zde centrální sklad, který bude obsluhovat veškeré provozy Vafo Praha v České republice i v zahraničí.


Jan Kubíček, zástupce společnosti Heitman, k tomu říká: “Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat a podpořit tuto úspěšnou českou firmu v jejich mezinárodní aktivitách v našem areálu, který poskytuje prvotřídní prostory a služby ve vynikající lokalitě pro logistické a průmyslové potřeby našich klientů.”


Jako další úspěch doplňme, že společnost poskytující logistické služby, Transped – SOC, která patří do rakouské skupiny Rail Cargo Austria, rozšířila svůj pronájem industriálních prostor v hale 8. Společnost využívá Business Park Rudná už od roku 2006 a od té doby svůj pronájem zde rozšířila až na 5 500 m2.O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150.000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.