Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Denisa Nebřenská nastupuje do společnosti Tétris Design & Build jako ředitelka rozvoje obchodu


Praha, 14. května 2013 – Společnost Tétris Design & Build, specializovaná firma poskytující kompletní služby v oblasti navrhování a stavební realizace interiérů patřící do portfolia Jones Lang LaSalle, nedávno otevřela svou pobočku v České republice. Na pozici ředitelky rozvoje obchodu této společnosti nyní nastoupila Denisa Nebřenská (29).

 
Denisa je zkušeným odborníkem v oblasti designu, přípravy a provádění návrhů prostor pro jejich uživatele. Jejím úkolem bude nabízet služby společnosti Tétris Design & Build širokému okruhu potenciálních klientů Jones Lang LaSalle napříč nejrůznějšími oblastmi podnikání. Služby Tétrisu budou nabízeny v kancelářském, maloobchodním a industriálním sektoru.


Před tím, než Denisa nastoupila do Tétris Design & Build, pracovala ve společnosti Albatros design jako Senior Project Manager. Její práce zahrnovala zajímavé projekty včetně nových kanceláří pro Deutsche Boerse v Praze, realizace pro společnosti Gemalto, Maersk, Edwards či Stada Pharma a další. Denisa má také široké zkušenosti z oblasti marketingu, které získala jako marketingová ředitelka společností pietro filipi a Kenvelo.


Denisa Nebřenská vystudovala První soukromou hotelovou školu v Praze, obor cestovní ruch a management. Mezi její koníčky patří architektura, golf, kick box, lyžování a cestování.


“Je naší prioritou a neustálou snahou, abychom se přiblížili našim klientům a byli schopni poskytnout jim radu a podporu tam, kde je potřebují. Trh teď prochází mnohými změnami. Náš projekt Tétris je proto dalším milníkem, který nám pomůže  přinést našim klientům přidanou hodnotu a rozšířit škálu našich služeb. Díky Tétris Design & Build můžeme našim klientům nabídnout služby vnitřních vestaveb a řešeních na klíč, a tím jim ušetřit čas i peníze. Jsem také velmi rád, že u nás mohu přivítat Denisu. Její schopnosti, zkušenosti a pracovní nasazení je zásadní pro to, abychom Tétris správně nastartovali, a já přeji Denise i Tétrisu mnoho úspěchů,” říká ředitel české pobočky Jones Lang LaSalle, Tewfik Sabongui.