Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje svůj tým oddělení kancelářských nemovitostí v Česku


​Praha, 21. května 2013 – Klára Bannatyne a Zuzana Kalvodová nedávno rozšířily tým oddělení kancelářských nemovitostí Jones Lang LaSalle, aby se věnovaly zastupování pronajímatelů kancelářských budov. S Klárou a Zuzanou tento se tým rozrostl na 7 lidí a stal se tak nejsilnějším a nezkušenějším týmem pronájmu kancelářských budov v Praze.


Klára Bannatyne (33) se na pozici Associate Director oddělení kancelářských nemovitostí Jones Lang LaSalle vrátila po tříleté mateřské dovolené a bude se věnovat poradenství pronajímatelům, developerům a potenciálním nájemníkům.


Klára nastoupila do oddělení kancelářských Jones Lang LaSalle v dubnu 2003 a jako aktivní člen týmu během následujících let shromažďovala široké profesionální zkušenosti. V minulosti zastupovala developery, jako je Erste Group Immorent, Karimpol, UBM, EPD, Avestus Real Estate, Lighthouse Group, Karlín Group, Finep CZ, J&T Real Estate, AIG/Lincoln, Orco nebo Invesco Real Estate. Zároveň pomáhala najít nové kancelářské prostory společnostem jako Johnson and Johnson Vision Care, Segece, Hudson Global Services, Readers Digest Výběr, Seznam CZ, Atel, Syngenta, Deutsche Boerse, Newton International, Mexican Embassy, ThyssenKrupp či Pannatoni Europe.


Klára vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně-pedagogickou, kde získala titul diplomovaný specialita sociální pedagogiky. Ve svém volném čase ráda čte a poslouchá moderní hudbu, ráda se ale také věnuje sezónním sportům jako lyžování a snowbording v zimě a cyklistika, plavání a běhání v létě.

Zuzana Kalvodová (32) se stala konzultantkou oddělení kancelářských nemovitostí. Je zodpovědná za marketing a pronájem několika pražských kancelářských projektů a poradenské a konzultantské aktivity pro developery i pronajímatele nemovitostí. Zuzana rovněž pracuje se stávajícími i potenciálními nájemci nemovitostí, kterým pomáhá nalézt vhodné kancelářské prostory a vyřešit jejich specifické požadavky. Mezi její hlavní klienty patří: AEW Europe, Erste Group Immorent, Invesco Real Estate, Karimpol nebo PPF Real Estate.


Před nástupem do Jones Lang LaSalle pracovala Zuzana jako Negotiator ve společnosti Knight Frank. Mezi její hlavní úkoly patřila poradenská činnost ve spojení s marketingovými aktivitami a pronájem komerčních nemovitostí společností Metrostav Development, Pinnacle REI, Skanska či Erste Group Immorent. Zároveň pomáhala společnostem jako je Koukaam, Biocev, Inmite či Hamé v hledání a zajištění vhodných prostor pro jejich zastoupení v Praze.


V roce 2009 Zuzana získala magisterský titul na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mezi její záliby patří především cestování, sjezdové lyžování a díky častým zahraničním pobytům si Zuzana oblíbila i nevšední zážitky při plavání s delfíny.