Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle rozšířil svůj tým Property Management


​Praha, 12. června 2013 – Markéta Květoňová a Gabriela Lakatošová nedávno rozšířily tým oddělení Property Management Jones Lang LaSalle:


Markéta Květoňová (32) zastává pozici Property Manager a je zodpovědná za komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management – jmenovitě Kavčí Hory Office Park a TECHNOPARK Pekařská v Praze.


Mezi její hlavní povinnosti patří řízení příjmů a výdajů svěřených nemovitostí, podpora pronájmů kancelářských prostor, jednání s nájemníky, správa nemovitostí se zaměřením na šetrnost vůči životnímu prostředí a provozní přidanou hodnotu, dohled nad stavebními pracemi a reporting majitelům nemovitostí.


Markéta má více než pět let zkušeností v property a facility managementu. Mnoho znalostí v oboru získala při práci pro společnosti IMPACT-CORTI (rezidenční projekt Prague Marina) a CENTRA (administrativní projekty Kavčí Hory Office Park, TECHNOPARK Pekařská, Hadovka Office Park, Vodafone Centrum Vinice a další). Spolupracovala s klienty jako jsou CA Immo Real Estate Management, CTP Invest či Hadovka Property.


Makéta studovala obchod a management na Univerzitě Essexu. Mluví plynně anglicky. Mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity patří výlety, in-line bruslení či plavání – jednoduše veškeré aktivity, kterým se může věnovat společně se svou dcerou.

Gabriela Lakatošová (30) nastoupila do Jones Lang LaSalle na pozici Property Manager, aby se starala o komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management: Danube House, Nile House a Amazon Court v River City Prague.


Gabriela Lakatošová přichází do Jones Lang LaSalle s více než dvěma lety praxe v property a facility managementu, které získala ve společnosti Hamilton Group v Bratislavě. Její zkušenosti zahrnují správu komerčních budov (nákupních center i administrativních budov) stejně jako rezidenčních staveb. Před tím, než nastoupila do Hamilton Group, pracovala Gabriela ve společnosti Steel Engineering jako projektová manažerka ocelových halových konstrukcí.


Gabriela získala magisterský titul v oboru nosní konstrukce a dopravní stavby na Technické univerzitě v Košicích. Mluví plynně slovensky a maďarsky, ale domluví se také anglicky a francouzsky. Mezi její koníčky patří čtení a cestování. Mezi její oblíbené činnosti patří tanec, především latinsko-americké tance.