Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Jones Lang LaSalle podepsala nájemní smlouvy na Argo - 50% projektu je již pronajato


Praha, 26. června 2009 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že již podepsala smlouvy na 50% kancelářských prostor v projektu Argo Alpha. Projekt nabízí celkem 11.000 m2  a jeho pronajímatelem je společnost Linzia Shelf, s.r.o. Jones Lang LaSalle projekt pronajímá exkluzivně.

Harry Bannatyne, konzultant, Jones Lang LaSalle vysvětluje: “Jones Lang LaSalle se ujala pronájmu Arga před 6 měsíci. V té době nebyla na projekt podepsána jediná nájemní smlouva. Během půl roku se nám podařilo prakticky pronajmout  50% nabízených kancelářských ploch, což je důkazem toho, že i v dnešní nelehké době se uzavírají významné transakce a že Praha je i nadále atraktivní destinací pro významné mezinárodní společnosti. Mezi nové nájemce projektu Argo Alpha patří jedna z největších farmaceutických společností na světě, výrobce zařízení na digitální zpracování obrazu Konica Minolta a světová jednička v bateriových technologiích Energizer, se kterým dokončujeme smlouvu. Celkem si společnosti berou 5.500 m2 a poslední podepsaná nájemní smlouva se zároveň stala jednou z největších transakcí v Praze, podepsaných za tento rok. O zbývajících plochách v této budově se v současnosti jedná s potenciálními nájemci, přičemž  očekáváme, že v dohledné době uzavřeme další transakce.“    
 
Argo je moderní kancelářský projekt, který bude realizován ve dvou fázích a nabídne přes 22.000 m2 moderních kancelářských prostor, které rozšíří dynamicky se rozvíjející lokalitu obchodu a služeb podél ulice Evropská. Budova Argo se nachází v Praze 6 - Vokovicích severozápadně od centra Prahy. Budova je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou, zastávky tramvaje i autobusu jsou vzdáleny 2 min chůze.