Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Tým Jones Lang LaSalle dále posiluje


​Praha, 26. června 2013 – Pražská pobočka Jones Lang LaSalle do svého týmu nedávno přivítala Petru Piskovou, která se po mateřské dovolené vrátila na pozici Senior Valuer, a Jaroslava Nováka jako senior projektového manažera oddělení projektových a developerských služeb.


Petra Pisková MRICS (34) se na pozici Senior Valuer do oddělení oceňování nemovitostí vrací po 1,5leté mateřské dovolené. Petra má více než šest let zkušeností ze středo- a východoevropského trhu a přináší s sebou široké znalosti problematiky oceňování v oblasti zajištění financování, due diligence a účetnictví největších bank, developerů a nemovitostních fondů.

 
Petra přišla do Jones Lang LaSalle po sloučení se společností King Sturge, kde začínala jako investiční agent v roce 2006 a v roce 2008 se pak přesunula do oddělení oceňování. V investičním oddělení se specializovala na akvizice a prodej komerčních nemovitostí v zastoupení mnoha národních i mezinárodních fondů i soukromých investorů. Petra začala svou profesionální kariéru v Atlantě v USA, kde pracovala v oblasti prodeje a pronájmu rezidenčních nemovitostí.

 
Petra Pisková je registrovanou členkou RICS vystudovala ekonomii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a obor Real Estate Investment and Management na Sheffield Hallam & Nottingham Trent University. Mezi její koníčky patří sport, cestování, potápění a četba.

Jaroslav Novák (59) rozšířil tým oddělení projektových a developerských služeb Jones Lang LaSalle jako nový senior projektový manažer. Mezi jeho hlavní úkoly patří konzultace a poradenství ve věcech plánování nákladů a časového rozvržení, dohled nad prováděním projektů, kontrola kvality a bezpečnosti práce. Pracovat bude například na návrhu a provedení kanceláří Smiths Medical v budově CTPark Hranice či jako technický dozor na projektu právě vznikajícího muzea voskových figurín Musee Grevin v Praze.


Jaroslav v minulosti pracoval například pro projektovou, inženýrskou a konzultační společnost Tebodin, developera obchodních a zábavních center Plaza Centers či společnost Immorent ČR. Podílel se také na několika zajímavých projektech u nás i v zahraničí jako je elektrárna Muridke v Pákistánu, továrna na zpracování kaolinu v Dong-Hoi ve Vietnamu či elektrárna Kladno.


Jaroslav vystudoval Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Rád se věnuje sportu – především cyklistice a lyžování. Mezi jeho další záliby patří zahradničení, cestování a architektura.