Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle rozšířil svůj tým Property Management o další dvě členky


​Praha, 2. července 2013 – Jana Kolínová a Gabriela Pazderová nedávno rozšířily tým oddělení Property Management Jones Lang LaSalle:

Jana Kolínová (46) nastoupila do Jones Lang LaSalle jako Senior Property Manager v červnu 2013, aby dohlížela na správu komerčních nemovitosti vlastněných společnostmi Immofinanz, AXA Real Estate, Aviva, Sachsenfonds a Heitman v Praze.


Jana má 19 let zkušeností v property a facility managementu. Posledních pět let pracovala jako Senior Property Manager ve společnosti Cushman & Wakefield. Předtím pracovala dva roky jako Property Manager v ECM/PPF a sedm let jako Facility Manager a Deputy Manager ve společnosti Centra Facility Management. Za svou profesionální kariéru Jana spravovala více než 100 tisíc metrů čtverečních kancelářských budov standardu A – jmenujme například budovy Budějovická alej, Slovanský dům, Empiria, City Point, Danube a Nile House, Hadovka, Technopark a Vinice. Pracovala s mnoha klienty a investory jako jsou CA Immo (Europolis), CBREGi, ECM/PPF, Immofinanz, Invesco či IVG.


Jana studovala ekonomiku a zpracování informací na gymnáziu v Mariánských Lázních. Mezi její koníčky patří divadlo, jízda na kole, cestování, pilates a aerobic.


Gabriela Pazderová (25) nastoupila na pozici Junior účetní oddělení správy nemovitostí a je zodpovědná za zpracování vyúčtování služeb, finanční reporting, pravidelnou komunikaci s nájemníky, pronajímateli a dodavateli, zpracování přijatých a vydaných faktur a bankovních výpisů.


Gabriela získala své první profesionální zkušenosti v advokátní společnosti, kde byla zodpovědná za fakturaci a další vybrané účetní operace, vykonávala nejrůznější administrativní práce a pracovala s obchodním rejstříkem.


Gabriela Pazderová studovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, Fakultu ekonomie a managementu. Zajímá se o módu, lední hokej, cestování a sporty jako aerobik a jízda na kolečkových bruslích.