Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje svůj tým zastupování nájemců


​Praha, 23. září 2013 – Tým zastupování nájemců společnosti Jones Lang LaSalle se rozrostl o dvě nové kolegyně:


Marta Kadlecová (33), která v Jones Lang LaSalle, v oddělení kancelářských nemovitostí, působí už od roku 1999, byla povýšena na pozici Associate Director a zároveň přijala pozici v týmu zastupování nájemců. Její úlohou nyní bude poskytovat poradenské služby domácím i zahraničním nájemcům a uživatelům kanceláří, pomáhat jim při hledání vhodných kancelářských prostor a při procesu vyjednávání či přejednávání stávajících nájemních smluv.


Marta přináší do týmu řadu zkušeností a hlubokou znalost trhu. Velmi dobře zná trh vlastníků a pronajímatelů budov, na kterém se pohybuje již devět let. To jí pomáhá porozumět potřebám a požadavkům uživatelů budov a co nejlépe tyto potřeby naplnit. Marta zastupovala developery, jako jsou Karimpol, AEW Europe, PRAMERICA, Mayfield, Invesco, Heitman nebo Orco Property Group. Spolupracovala také se společnostmi jako Regus, Partners, Allianz, Fortuna, MobilKom, bnt attorneys-at-law či advokátní kancelář Vyroubal, Krajhanzl Školout.


Marta studovala zahraniční obchod na Obchodní akademii v Brně. Ve volném čase ráda cestuje, fotografuje a hraje tenis.


Josefína Rybářová (24) nastoupila do týmu oddělení zastupování nájemců jako junior konzultantka. Bude poskytovat konzultace a poradenství nájemcům a uživatelům komerčních prostor. Rozšíří tak možnosti a potenciál týmu zastupování nájemců, aby mohl ještě lépe naplňovat potřeby svých klientů. Josefína bude úzce spolupracovat s týmem pod vedením Petra Kareše, který je v čele oddělení od roku 1999.


Před nástupem do oddělení zastupování nájemců pracovala Josefína v Jones Lang LaSalle čtyři roky  při studiích jako recepční a měla tak možnost velmi dobře poznat prostředí společnosti. V červnu úspěšně dokončila studium Mezinárodních vztahů a diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze a získala magisterský titul. V rámci studia Josefína absolvovala několik kurzů komunikace a vyjednávání i stáže na Ministerstvu zahraničních věcí České republiky či na velvyslanectví České republiky v Moskvě.


Josefína mluví plynně anglicky a rusky, ale dorozumí se také španělsky, německy a francouzsky. Mezi její koníčky patří golf, kick box, cestování a s ním spojené kulinářské zážitky.