Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Jones Lang LaSalle pronajala v tomto pololetí  5.617 m2 kancelářských ploch v objektu Gemini B – zbývají poslední tři volné jednotky


Praha, 1. července 2009 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že zajistila podpis nájemních smluv s dalšími čtyřmi obchodními partnery, kteří v úhrnu obsadí 5. 617 m2 kancelářských prostor v projektu Gemini B. Projekt společnosti Immorent ČR tak nabízí poslední tři kancelářské jednotky k pronájmu.

“To, že se kanceláře v Gemini B dobře pronajímají i v této „těžké“ době svědčí o tom, že prime produkty budou mít v rámci svých lokalit vždy lepší pozici oproti ostatním nemovitostem. Všichni nájemci podepsaní v tomto pololetí, jmenovitě Česká asociace pojišťoven, Česká kancelář pojistitelů, Novartis a další mezinárodní společnost zajišťující služby ostrahy, věnovali výběru sídla více než jeden rok. Pro příklad s Českou asociací pojišťoven a Českou kanceláří pojistitelů jsme proces výběru nového sídla zahájili již v listopadu 2007. Všem nájemcům jsme při výběru nového sídla asistovali, přičemž délka procesu rozhodování i vyjednání smlouvy přesahující jeden rok svědčí o tom, že současný nájemce skutečně svoje možnosti pečlivě porovnává. Zároveň se potvrzuje fakt, že krize přinesla trend větší opatrnosti, ale i informovanosti nájemců. Ti se zabývají stěhováním s dostatečným předstihem a navíc všechny nabídky velice detailně zkoumají od samého začátku. Rozhledu nájemců přispívá především fakt, že se většina z nich nestěhuje poprvé, a tak již mají jistou zkušenost s problémy z minulých relokací,“ popisuje Eduard Forejt, vedoucí oddělení pronájmu kancelářských ploch, Jones Lang LaSalle.

„Po podpisu těchto nájemců nám zbývají v nabídce poslední tři kancelářské jednotky, čímž se zároveň nabídka prime produktů na Praze 4 značně omezila,“ doplňuje Miloš Kocián, senior konzultant, Jones Lang LaSalle.