Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Noví nájemci v Business Parku Rudná


​Praha, 21. října 2013 – Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel v posledních týdnech několik smluv s novými nájemci v logistickém parku Business Park Rudná:  

  
• Uloženka.cz je novým nájemcem na v hale 5, kde si pronajala 1 350 m2 skladových prostor. V Business Parku Rudná se společnost Uloženka.cz chystá otevřít nový distribuční uzel pro logistické služby poskytované internetovým prodejcům.


• Společnost Author, známý dovozce a distributor jízdních kol a cyklo komponent pod vlastní značkou Author, se stala novým nájemcem v hale 6. Pronajala si zde 1 850 m2 skladových prostor.


• Staronovým nájemcem v Business Parku Rudná je společnost GZ Digital Media, která se sem vrací po dvouleté pauze. 1 950 m2 skladových a kancelářských prostor v hale 6, má sloužit jako skladové zázemí pro nový výrobní program společnosti, která sídlí v sousední Loděnici.


• Roline International Spedition, společnost poskytující spediční a logistické služby, prodloužila a rozšířila pronájem skladových a kancelářských prostor v hale 2 na celkových 2 150 m2.


• Společnost Zepter, výrobce exkluzivního spotřebního zboží od domácích potřeb po luxusní kosmetiku, prodloužila svou nájemní smlouvu na 2 700 m2 skladových a kancelářských prostor v hale 2.


Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle, k tomu říká: „Uzavřením těchto nájemních smluv se potvrzují naše předpoklady o zvyšující se aktivitě trhu. Věříme, že tento fakt do konce roku ještě umocníme úspěšným zakončením jednání s dalšími zájemci o výrobní a skladové plochy v Business Parku Rudná.“


Od začátku roku bylo v Business Parku Rudná uzavřeno již 9 nájemních transakcí v celkovém objemu 37 500 m2. Velký zájem o skladové prostory v Rudné dokazuje, že jde o jednu z nejatraktivnějších výrobních a logistických lokalit v Praze.


O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150 000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.