Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Tým projektového managementu Jones Lang LaSalle se dále rozšiřuje


​Praha, 6. listopadu 2013 – Oddělení projektového managementu Jones Lang LaSalle nedávno posílilo a přivítalo do týmu Pavla Kundráta na pozici projektového manažera. Vedoucí týmu projektového managementu, Pavel Kašík, byl povýšen na pozici Associate Director. Další členka týmu, Eva Fantová, postoupila na pozici senior projektové manažerky.

 
Pavel Kundrát (38) nastoupil na pozici projektový manažer. Pavel je zodpovědný za projektový management, koordinaci a monitoring interiérových vestaveb a rekonstrukcí. Zároveň klientům i pronajímatelům poskytuje poradenství v oblasti nákladového a časového plánování, návrhů interiérů, tendrů a výběru dodavatelů, stavebního dohledu, změnových řízení a kvality stavebních dodávek.


Pavel začal svou profesionální kariéru jako technický zástupce ve švýcarské stavební společnosti Technifloor, kde byl postupně povýšen až na pozici technického ředitele. Poté Pavel pracoval jako interní stavební inženýr v Komerční bance, kde vedl stavební oddělení. Kromě toho Pavel také řídil projekt výstavby nové kancelářské budovy  pro 1 300 zaměstnanců Komerční banky.
Pavel vystudoval ČVUT, kde v roce 1999 získal magisterský titul v oboru stavební inženýrství. Mezi jeho koníčky patří sport, literatura faktu a cestování.


Pavel Kašík (36), vedoucí oddělení projektového managementu, byl povýšen na pozici Associate Director. Pavel přišel do Jones Lang LaSalle v roce 2007 jako projektový manažer. Klientům poskytuje integrovaný servis – od poradenských služeb v oblasti technických aspektů výběru místa, nákladového a časového plánování, vedení výběrových řízení a jejich vyhodnocení až po dozor investora, koordinaci subdodavatelů a předání díla. Pavel hrál klíčovou roli při úspěšném dokončení několika náročných projektů pro klienty, jako jsou Compagnie des Alpes, Lenovo, 3M, CA Technologies či Honeywell.


Před nástupem do Jones Lang LaSalle Pavel pracoval v CzechInvestu jako vedoucí oddělení řízení projektu podnikatelských nemovitostí. Pavel vystudoval pražské ČVUT, kde získal magisterský titul. Ve volném čase se rád věnuje sportu a rodině.


Eva Fantová (32) byla povýšena na senior projektovou manažerku. Eva je zodpovědná za koordinaci a monitoring svěřených projektů. Její specializací je koordinace projektové a návrhové fáze, příprava výběrových řízení a jejich vyhodnocování, monitorování stavby i nákladů, a to jak pro nájemce, tak pronajímatele. Eva spolupracuje také na technických due diligence pro investory a prodávající. Do týmu projektového managementu Jones Lang LaSalle nastoupila v roce 2008 a od té doby poskytuje vysoce kvalitní servis klientům, jako jsou společnosti White & Case, SAP, Doosan, Gemalto či Mastercard.


Než nastoupila do Jones Lang LaSalle, pracovala ve společnosti Exxon Mobile Prague. Eva získala inženýrský titul v oboru krajinné inženýrství na České zemědělské univerzitě v Praze. Během studií absolvovala dvě zahraniční stáže – v Rakousku a v USA. Mezi její koníčky patří architektura, design a sport, speciálně cyklistika a plavání.