Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Logistický areál Karlovarská Business Park je kompletně pronajat


​Praha, 11. listopadu 2013 – Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle nedávno uzavřel dvě významné nájemní smlouvy v logistickém parku Karlovarská Business Park. Poslední zbývající volné plochy v tomto areálu si pronajali dva stávající nájemci. Areál je tak kompletně pronajat: 

   
Společnost Fresenius Medical Care, distributor farmak a medicinského vybavení, prodloužila svůj pronájem 1 700 m2 skladových a kancelářských prostor. Fresenius Medical Care sídlí v areálu Karlovarská Business Park již od roku 2009.

 
Nový logistický projekt v sektoru automobilového průmyslu se v Karlovarské BP chystá vybudovat společnost Panalpina, která je jedním z předních světových poskytovatelů řešení pro dodavatelské řetězce. Svůj stávající pronájem proto společnost rozšířila o 1 500 m2 skladových ploch.


„Karlovarská Business Park jako jeden z mála logistických parků v této oblasti nabízí prvotřídní výrobní a skladové plochy o menší výměře od 1000 do 1500 m2. Navíc těží z výhodné polohy na křížení pražského okruhu a sjezdu na karlovarskou dálnici,“ říká  Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle, a dodává: „V tomto případě jsme však především dokázali stavět na dlouhodobě budovaných dobrých vztazích se stávajícími nájemci a jejich spokojenosti a v jednom případě prodloužit dobu nájmu, v druhém navíc rozšířit pronajaté plochy.“

O areálu Karlovarská Business Park
Karlovarská Business Park je strategicky situován na západním okraji Prahy, přímo na křížení pražského okruhu a nově vybudované dálnice R6 na Karlovy Vary. Karlovarská Business Park nabízí celkem 22 000 m2 skladových, výrobních a kancelářských ploch v převážně menších jednotkách od
1 000 m2. Majitelem areálu je společnost Aviva Investors.