Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Bredovský Dvůr přivítal nového nájemníka – SauterRentsch Investment Services


​Praha, 25. listopadu 2013 – Bredovský Dvůr přivítal jako jednoho ze svých nejnovějších nájemníků společnost SauterRentsch. Uzavření nové nájemní smlouvy bylo zprostředkováno oddělením kancelářských nemovitostí Jones Lang LaSalle.

SauterRentsch Investment Services, poskytovatel kompletních poradenských a manažerských služeb v oblasti fúzí a akvizic a rizikových investičních projektů, si pronajala 380 m2 exkluzivních kancelářských prostor v nejvyšším patře. Na základě důkladné analýzy trhu se společnost rozhodla, že Bredovský Dvůr nejlépe odpovídá jejím potřebám a nárokům na prostor, kvalitu a lokaci kancelářských prostor.

Svetozár Rohon, zástupce SachsenFonds, k tomu říká: “Jsme velmi rádi, že se společnost Sauter Rentsch rozhodla přestěhovat do Bredovského Dvora. Naším cílem je, aby prostory přinášely nájemníkům komfort a motivaci. Abychom toho dosáhli, nestačí pouze zajistit vysoce kvalitní kancelářské prostory odpovídající moderním standardům, ale je také třeba poskytovat služby správy budovy na dlouhodobě vynikající úrovni a postupně si budovat vztah s nájemníky.“

Josef Krautman, senior konzultant oddělení kancelářských nemovitostí Jones Lang LaSalle, dodává: „Konkurence v oblasti Prahy 1 je velmi tvrdá, a proto mohou být úspěšné pouze velmi kvalitní projekty, které kromě moderních kancelářských prostor nabízejí ještě další služby nájemníkům, jako je parkování pro návštěvy, Wi-Fi připojení zdarma či konferenční vybavení.“

„Přestěhování do Bredovského Dvora představuje důležitý mezník v historii naší firmy,“ dodává k tomu Rudolf Rentsch, partner společnosti SauterRentsch. „Jsme přesvědčeni, že naše nové prostory a ideální poloha v centru města nám umožní ještě více zkvalitnit celkovou úroveň služeb SauterRentsch, i jeho partnerských firem Rentsch Legal, Boyden Executive Search a Doctor Talent."


O Bredovském Dvoře
Hlavní část komplexu Bredovský Dvůr je nově vystavěna mezi dvěma staršími, plně rekonstruovanými částmi. V přízemí se nachází restaurace, maloobchodní jednotky a klidné atrium. Budova nabízí vysoce reprezentativní kancelářské prostory. Kombinuje moderní administrativní centrum s vitálním a stimulujícím prostředím. Mezi hlavní nájemce patří mezinárodní poradenské firmy a poskytovatelé služeb. Majitelem a správcem Bredovského Dvora je SachsenFonds. Jones Lang LaSalle je jednou ze dvou společností, které zajišťují pronájem budovy.