Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Jones Lang LaSalle získala ocenění pro nejlepší poradenskou firmu v regionu CEE v soutěži Euromoney Real Estate Awards


​​Praha, 27. listopadu 2013 – Společnost Jones Lang LaSalle byla vyhlášena celkovým vítězem a zároveň nejlepší poradenskou firmou v oblasti zprostředkování nájmu v regionu střední a východní Evropy. Devátý ročník soutěže vyhlašované na základě výsledků veřejného průzkumu opět organizoval odborný mezinárodní časopis zaměřený na finančnictví Euromoney. Ve srovnání s výsledky z roku 2012 společnost Jones Lang LaSalle posílila svou pozici na regionálním trhu.


Průzkum byl prováděn mezi odborníky z řad finančníků zaměřujících se na oblast trhu s nemovitostmi, developery, investičními manažery, zástupci korporátních nájemců a poradenských firem z více než 70 zemí.


Richard Batten, EMEA Management Board Member, Jones Lang LaSalle, výsledky komentuje: “Tento nejnovější titul časopisu Euromoney je oceněním vysoké míry odbornosti společnosti Jones Lang LaSalle, která jde ruku v ruce s porozuměním trhu i znalostí potřeb a očekávání klientů.“

Celosvětově získala společnost Jones Lang LaSalle padesát sedm nejvyšších ocenění. Třicet šest z nich putovalo do regionu EMEA, kde Jones Lang LaSalle zvítězila i ve všech kategoriích v oblasti zprostředkování pronájmu od západní Evropy, severských a baltských zemích a střední a východní Evropy až po Blízký východ a severní Afriku.

O Euromoney Awards
Euromoney Magazine je vlajkovým titulem londýnského vydavatelství zaměřeného na finančnictví, Euromoney Institutional Investor PLC. Ocenění Euromoney Real Estate Survey, které je letos vyhlašováno již po deváté, je celosvětově považováno za jeden z ukazatelů kvality v oboru realit. Do letošního hlasování, které probíhalo od března, se zapojili odborníci z řad finančníků zaměřujících se na oblast trhu s nemovitostmi, developeři, investičními manažeři, zástupci korporátních nájemců a poradenských firem z více než 70 zemí. Letošní ročník byl s počtem hlasujících přes 2000 největším v historii Euromoney Real Estate Survey.