Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL získala na CEE Real Estate Quality Awards ocenění pro oddělní realitních investic a kancelářských nemovitostí


​Varšava, Praha, Budapešť, Bukurešť, Bratislava, Bělehrad, 14. dubna 2014 – Společnost JLL získala dvě ze čtyř „agentských“ cen za rok 2013 v prestižním 11. ročníku CEE Real Estate Quality Awards. Ceny pro region střední a východní Evropy každoročně organizuje CEE Insight Forum ve spolupráci s Financial Times. Již počtvrté v řadě bylo ocenění uděleno oddělení realitních investic (Capital Markets Agent of the Year), další cenu pro JLL získalo již podruhé v řadě oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agent of the Year).

Troy Javaher, vedoucí investičního oddělení JLL pro střední a východní Evropu, k tomu říká: „To, že jsme cenu pro oddělení realitních investic získali již počtvrté v řadě, jen potvrzuje naši silnou pozici v oblasti strategického poradenství, naše široké odborné znalosti a dlouhodobě vynikající výsledky v celé střední a východní Evropě. Z ceny máme opravdu radost a rádi bychom především poděkovali našim klientům za důvěru, kterou nám neustále prokazují.“

JLL za rok 2013 v regionu střední a východní Evropy zprostředkovalo investiční transakce v hodnotě zhruba 2,2 miliard eur. To znamená, že se společnost JLL podílela na celkovém objemu investičních transakcí v regionu uzavřených prostřednictvím konzultantských společností celkem 51 procenty. Mezi nejdůležitější transakce uzavřené za účasti JLL patří: Silesia City Center (€ 400 mil., Katovice, Polsko), The Park (ca. € 300 mil., Praha) či Galeria Dominikańska (€ 151.7 mil., Vratislav, Polsko).

Anna Młyniec, vedoucí oddělení kancelářských nemovitostí a zastupování nájemců, JLL, dodává: „Cenou Office Agent of the Year jsme velmi potěšeni – zvláště, když ji JLL získalo již podruhé za sebou. Velmi si vážíme toho, že naše úsilí, profesionální přístup a tvrdá práce byly našimi klienty a zástupci realitního sektoru z celého regionu takto oceněny.“ 

O udělení cen rozhodla nezávislá porota složená z předních osobností oboru z řad developerů, pronajímatelů, investorů a poradců aktivních v regionu střední a východní Evropy. Jedenáctého ročníku ocenění pořádaného ve Varšavě se zúčastnilo více než 650 profesionálů z oboru. Průběh hlasování byl monitorován nezávislou konzultantskou společností Deloitte.

Udílení cen CEE Real Estate Quality Awards je nejprestižnější událostí realitního oboru v našem regionu. Cílem CEEQA je ocenit výjimečné výsledky dosažené ve středo- a východoevropském realitním sektoru a propagovat je na poli regionálních i mezinárodních investičních aktivit.