Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Anna Kubějová nastupuje do oddělení industriálních nemovitostí JLL


​​Praha, 16. dubna 2014 – V návaznosti na úspěšný rok 2013 a výrazný nárůst tržního podílu se oddělení industriálních nemovitostí JLL rozrůstá o novou zkušenou členku, Annu Kubějovou.

Anna má více než sedm let zkušeností s trhem industriálních nemovitostí. Do JLL nastupuje na pozici senior konzultantky a bude zodpovědná za pronájem industriálních a logistických projektů v České republice. Bude spolupracovat s developery a nájemníky a poskytovat jim poradenské služby v oblasti strategie pronájmu a dalšího rozvoje a získávání nových nájemníků. Bude tak další posilou již tak zkušeného týmu.

Anna se logistickým a industriálním nemovitostem věnuje od roku 2007, kdy dokončila své vysokoškolské vzdělání v Brně. Svou profesionální kariéru začala v CTP, jedné z největších developerských společností v oblasti industriálních nemovitostí v České republice, kde měla možnost spolupracovat s předními profesionály v oboru. Díky tomu Anna rychle získala cenné zkušenosti a znalosti industriálního trhu.

V roce 2009 Anna nastoupila do společnosti Sklady.cz. Náplní její práce bylo nejen pronajímat svěřené nemovitosti, ale také, díky dobrému porozumění potřebám klientů, nabízet řešení, která jim pomohou dosáhnout jejich cílů. Tento přístup umožnil Anně rychle dosáhnout působivých výsledků při spolupráci s širokým okruhem klientů. 

Anna vystudovala Divadelní fakultu Janáčkovy Akademie v Brně, kde získala bakalářských titul. K jejím koníčkům patří hra na kytaru a golf.