Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Marjan Gigov nastupuje do oddělení maloobchodních nemovitostí JLL


​Praha, 18. srpna 2014 – Marjan Gigov nastoupil do oddělení maloobchodních nemovitostí JLL jako konzultant.
Marjan je zodpovědný za pronájem a pře-pronájem maloobchodních jednotek na hlavních nákupních třídách a v obchodních centrech v Praze a po celé České republice.

Spolupracuje přitom jak s majiteli nemovitostí, tak s nájemci prostor. Zároveň se aktivně účastní poradenské činnosti, jako je konzultace nových projektů, změna zaměření stávajících obchodních center, doporučení ohledně skladby nájemců a poradenství související se vstupem nových obchodních značek na český trh. Mezi jeho klienty patří Gino Rossi, Rifle jeans, Alza, Pure Jatomi a Body Body.

Než nastoupil do JLL, Marjan pracoval jako Sales and Marketing Director ve společnosti Orco Property Group ve Varšavě a jako Senior Sales Manager v téže společnosti v Praze. Byl zodpovědný za pronájem a prodej luxusních rezidenčních projektů společnosti Orco Property Group a jejich marketing včetně kampaní na sociálních médiích. Předtím pracoval v realitní kanceláři Svoboda & Williams na pozici VIP Account Managera.

Marjan získal diplom v oblasti elektroinženýrství na ETC Skopje ve Skopje v Makedonii. Mluví plynně makedonsky, česky, srbochorvatsky, bulharsky a anglicky. K jeho koníčkům patří interiérový design a fotografie.