Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL rozšiřuje tým oddělení kancelářských nemovitostí


​Praha, 23. září 2014 – Oddělení kancelářských nemovitostí JLL nedávno posílilo o dva nové členy: Matěj Jambrich nastoupil na pozici senior konzultant, Nikol Ptáčníková jako junior konzultant.

Matej Jambrich (36) nastoupil do oddělení kancelářských nemovitostí jako senior konzultant. Je zodpovědný za marketing a pronájem několika pražských kancelářských projektů a poradenství a konzultační služby pro developery i nájemce v oblasti pronájmu a marketingových strategií. Spolupracuje s developery a investory jako jsou AXA REIM, AEW, Erste Group Immorent, J&T Real Estate, Penta či Sachsen Fonds.

Než nastoupil do JLL, pracoval Matej ve společnosti Regus jako generální manažer největšího centra v České republice, kde byl zodpovědný za provoz i prodej širokého portfolia služeb poskytovatele flexibilních kanceláří. Matej má zkušenosti také v oblasti hotelnictví, ve které působil v České republice, na Slovensku a v USA.

Matej získal magisterský titul v oboru ekonomie a management na univerzitě v Prešově na Slovensku. Má rád sport a hudbu.

Nikol Ptáčníková (25) nastoupila do JLL jako junior konzultantka oddělení kancelářských nemovitostí. Momentálně je zodpovědná za pronájem kancelářských nemovitostí takových developerů a vlastníků jako jsou společnosti BPD development, Invesco, Karimpol, Lighthouse a PPF Real Estate. Zároveň zodpovídá i za marketing svěřených projektů.

Před nástupem do JLL žila Nikol několik let v Německu, Turecku a Velké Británii. Poslední čtyři roky pracovala jako sales assistant ve World Duty Free na letišti Heathrow v Londýně. Zde získala EDI Certifikát v oboru péče o klienty na Heatrow Academy. Nikol vystudovala Pražskou taneční konzervatoř. Mezi její koníčky patří sport, vaření a cestování.