Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Eduard Forejt jmenován ředitelem rozvoje obchodu


Eduard Forejt byl nedávno jmenován ředitelem rozvoje obchodu společnosti JLL. Eduard se bude nadále zaměřovat na vyhledávání a zprostředkování nových obchodních příležitostí pro oddělení kancelářských nemovitostí společnosti JLL (v oblasti zprostředkování pronájmu i zastupovaní nájemců) a bude pečovat o dobré vztahy s klíčovými klienty. Jedním z nových Eduardových úkolů bude také posilovat cross selling aktivity v rámci pražské pobočky JLL.

Eduard nastoupil do JLL v roce 2005 jako Senior Negotiator. Již tehdy měl šest let zkušeností v oblasti nemovitostí a v roce 2007 se stal vedoucím oddělení kancelářských nemovitostí JLL. Před tím pracoval ve společnostech King Sturge a ČSOB. Jako agent a konzultant měl na starosti marketingové a leasingové aktivity různých projektů v Praze. Spolupracoval také s developery i nájemci a poskytoval jim poradenství v oblasti pronájmů a developmentu.

Mezi developery, které zastupoval, patří Erste Group Immorent CR, Karimpol, J&T Real Estate, Lighthouse Group a další. Eduard také zprostředkoval akvizice kancelářských prostor pro nová ústředí významných společností, jako jsou PPF Investments, Kooperativa pojišťovna, Bauer Media a Uniqua pojišťovna. Na druhé straně spolupracoval také s klienty, jako jsou DHL Express CZ, Novartis, Import Volkswagen Group, České Dráhy Cargo, Unipetrol Benzina, Allianz pojišťovna, Natland Group, Home Credit a dalšími a pomohl jim nalézt vhodné kancelářské prostory.

Eduard dělí svůj volný čas mezi svou rodinu a koníčky, ke kterým patří hudba, motorky Harley Davidson a lov.