Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Robert Paulson je senior investičním analytikem JLL


​Praha, 8. prosince 2014 – Do investičního týmu české pobočky JLL nedávno nastoupil Robert Paulson jako senior investiční analytik. Robert s jeho zkušenostmi a znalostí českého investičního trhu a trhu oceňování nemovitostí bude úzce spolupracovat se Stuartem Jordanem a zbytkem týmu při poskytování služeb klientům a investorům.

Robert má široké zkušenosti z realitního trhu, z toho čtyři roky pracoval v Praze. V roce 2010 nastoupil do společnosti Knight Frank do týmu realitních investic a oceňování nemovitostí. Zde se zabýval především oceňováním nemovitostí dle standardů RICS, což mu umožnilo získat zkušenosti s různými typy nemovitostí, a spolupracoval i na několika investičních transakcích. Robert má také zkušenosti z konzultantské firmy ve Velké Británii.

Robert získal bakalářský titul na University of Leeds a magisterský titul v oboru reality na Nottingham Trent University. Je aktivním členem RICS a v současné době se podílí projektu IPMS (International Property Measurement Standard). Ve volném čase Robert rád hraje na kytaru a doufá, že se tým Nottingham Forest vrátí do Premier League.