Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle oznamuje příchod nových zaměstnanců a posílení svých oddělení


Praha, 21. srpna 2009 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje posílení svého maloobchodního oddělení příchodem nových zaměstnanců. Gabriela Molnárová přichází do Jones Lang LaSalle na pozici senior konzultanta se zodpovědností za pronájem a marketing významných obchodních center po celé České a Slovenské republice v zastoupení developerů. Gabriela do společnosti přichází z Cushman & Wakefield. Mezi její klienty v minulosti patřily společnosti Atrium European Real Estate, Parker Green International, Ballymore Group, Czech Business Explorers a Tesco Stores.    

Do maloobchodního oddělení dále nastoupil Filip Kolmer na pozici konzultanta. Filip má více jak 8 let praxe v maloobchodním sektoru a v minulosti pracoval pro Flow East a.s. jako project manager a Marks and Spencer plc- U.K. jako section manager.

Oddělení pronájmu maloobchodních nemovitostí dále oznamuje povýšení Zuzany Rakové na pozici konzultanta a Davida Hauerlanda na junior konzultanta.

Oddělení pronájmu kancelářských ploch povýšilo Harryho Bannatyna na konzultanta a Kláru Cvrčkovou na Associate Director. Harry Bannatyne je zodpovědný za marketing a pronájem kancelářských projektů v Praze a regionálních městech. Poskytuje poradenské služby jak developerům, tak nájemcům a mezi jeho klienty patří např. Real Estate Karlín Group, Invesco, Quinlan Private Golub a Heitman. Klára nastoupila do Jones Lang LaSalle v roce 2003 a konzultantem oddělení pronájmu kancelářských ploch se stala v roce 2004. Od té doby zastupovala developery jako Immorent, Karimpol, UBM, EPD, PBW, Africa Israel Investment, Lighthouse, Real Invest, Real Estate Karlín Group, Finep, AIG Lincoln, CBE a další.

Oddělení zastupování nájemníků povýšilo Petra Kareše na pozici National Director. Petr i nadále zastává pozici vedoucího oddělení zastupování nájemníků, které se skládá ze tří členů a nabízí poradenské služby nájemníkům- relokace, akvizice či renegociace nájemních smluv. Petr má více než dvanáctiletou praxi na českém a slovenském realitním trhu.