Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Tomáš Soukup je novým vedoucím oddělení maloobchodních nemovitostí JLL


​Praha, 16. února 2014 – Tomáš Soukup (32) nastoupil do JLL jako nový vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí.

Před nástupem do JLL, pracoval Tomáš pro společnost Retail Motions, kde od roku 2011 aktivně spolupracoval s maloobchodníky i nákupními centry a věnoval se poradenské a konzultační činnosti. Tomáš pracoval také pro společnost Inter Ikea Centre Czech Republic, kde byl zodpovědný za nové projekty a rozšiřování stávajících obchodních domů společnosti v České republice a na Slovensku, a předtím pro Cushman & Wakefield, kde se staral o  retailové a industriální projekty v České republice i na Slovensku.

Tomáš během let nasbíral mnoho zkušeností s industriálními projekty, akvizicemi pozemků, retailovými parky, projekty nákupních center, ale i zastupováním maloobchodníků při hledání vhodných obchodních prostor. Konzultantské služby a služby zprostředkování pronájmu poskytoval klientům jako jsou CPI, Immo East, Dandreet, Prior, Nutrend, Crestyl či Penta Investments.  
Tomáš vystudoval Anglo-americkou vysokou školu v Praze. Mezi jeho největší koníčky patří sport, hlavně běhání, ale v současnosti věnuje většinu svého volného času své malé dceři.