Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL se stává strategickým partnerem sdružení ABSL


Praha, 19. února 2015 – JLL bylo vybráno jako strategický partner sdružení ABSL (Association of Business Service Leaders) v České republice pro realitní služby. JLL tak bude sdružení ABSL podporovat a propagovat jeho značku jak doma, tak v zahraničí a zároveň bude poskytovat své služby v oblasti realitního poradenství a dalších služeb. JLL je také dlouhodobým partnerem stejné organizace v Polsku a jejím členem v Rumunsku. Sektor sdílených služeb pro firmy v České republice zaměstnává 55 000 lidí ve více než 150 firmách (dle statistik v výroční zprávy ABSL) a je proto jedním z největších a nejdynamičtějších sektorů u nás.

Tewfik Sabongui, ředitel české pobočky JLL, k tomu říká: „JLL spolupracuje s klienty z tohoto sektoru již mnoho let, a to jak v České republice, tak i v rámci regionu střední a východní Evropy, a zpracovala také mnoho studií na toto téma, které následně distribuovala prostřednictvím své globální sítě. V rámci střední a východní Evropy jsme právě byli jmenováni „nejlepší realitní konzultantskou společností roku“ na galavečeru „CEE Shared Services and Outsourcing Awards“, který se konal ve varšavském hotelu Intercontinental 6. února tohoto roku. Této události se zúčastnilo 275 zástupců společností z 21 zemí regionu CEE, západní Evropy, Skandinávie, Spojených států a Indie. Týmy oddělení kancelářských nemovitostí a zastupování nájemců vyhrály tuto kategorii již podruhé v řadě. Tato cena tak dokazuje vysokou kvalitu našich konzultantských služeb pro společnosti, které na náš trh vstupují či zde dále expandují.“

O sdružení ABSL
ABSL bylo vytvořeno, aby jejím členům umožnilo společnými silami usilovat o formování tržního prostředí a budoucnosti jejich podnikání. Společnost JLL, která má svá zastoupení po celém regionu střední a východní Evropy, se v květnu 2014 stala členem sdružení, aby usilovala o zvýšení povědomí o tomto sdružení a poskytovaala odborné realitní služby.

K dalším členům sdružení ABSL patří především společnosti z těchto oblastí: SSC (Shared Services Centre), BPO (Business Process Outsourcing), ITO (Information Technology Outsourcing), R&D (Research and Development). Více informací naleznete na: www.absl.cz.