Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL zorganizovala charitativní beachvolejbalový turnaj pro firmy z oblasti komerčních nemovitostí 


​Praha, 9. září 2015 – Celkem 231 396 korun se podařilo shromáždit na prvním ročníku charitativního turnaje v plážovém volejbale Czech Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament, který uspořádala poradenská společnost JLL. Vybrané prostředky byly věnovány charitativním organizacím FOD Klokánek (www.fod.cz), který podporuje děti vyžadující okamžitou pomoc, a Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci (www.krasapomoci.cz), která svou pomoc zaměřuje na seniory a jejich problémy a potřeby.

První ročník charitativního turnaje, po kterém následovalo grilování a party pod širým nebem, pod záštitou JLL se konal ve čtvrtek 3. září ve Žlutých lázních v Praze. Do turnaje se přihlásilo 17 společností působících v sektoru komerčních nemovitostí od developerů, investorů a konzultantských firem až po právnické firmy. Do turnaje se přihlásily týmy těchto společností: CMS, CPI, Crestyl, Goodman, HB Reavis, Immofinanz, Erste Group Immorent, P3, Palmer Capital, Panattoni, Passerinvest Group, Penta, Skanska, Tétris, White & Case, Wilson & Partners a organizátoři akce JLL. Vítězem celodenního turnaje se stala společnost Passerinvest Group, následovaná týmem HB Reavis na druhém místě a týmem White & Case na místě třetím.

Na konci turnaje předal Tewfik Sabongui, ředitel české pobočky JLL, šeky zástupcům dvou vybraných charitativních organizací: Marii Kubínové, vedoucí FOD Klokánek Láskova, a Martině Kaderkové, ředitelce Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci.