Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Slovenská společnost Medusa Group otevřela již svou třetí restauraci v Praze


​Praha, 12. října 2015 – Oddělení maloobchodních nemovitostí pražské pobočky JLL zprostředkovalo pronájem obchodních prostor pro společnost Medusa Group. Jedná se o třetí restauraci této skupiny v Praze, respektive o třípatrový rockový klub/restauraci s názvem Barrock, který byl otevřen 11. září letošního roku na ploše 857 m2 na adrese Václavské náměstí č. 48.

Marjan Gigov, senior konzultant oddělení maloobchodních nemovitostí JLL, k tomu říká: „Věříme, že tento osvědčený koncept z Bratislavy osloví jak místní tak turisty, a jsme velice rádi, že jsme mohli s jeho otevřením pomáhat. Jsme přesvědčeni, že Barrock bude místem, kde si vychutnáte kvalitní jídlo a úžasnou rockovou hudbu najednou, a zároveň, že nový klub svým živým programem obohatí pražský noční život.”

„Barrock již čtyři roky potvrzuje úspěšnost tohoto konceptu v Bratislavě. Myslím si, že podobný koncept jako Barock v Praze chyběl a že vyplní mezeru na trhu a osloví klienty svojí jedinečnou nabídkou kvalitního hudebního programu v kombinaci s dobrou kuchyní, drinky a zábavou,“ řekl k otevření Peter Štecko, CEO Medusa Group.