Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Prague

Emmanuel Gluntz je novým vedoucím oddělení správy nemovitostí a majetku JLL pro Českou republiku a CEE


​Praha, 9. listopadu 2015 – Emmanuel Gluntz se stává novým vedoucím oddělení správy nemovitostí a majetku JLL pro Českou republiku a střední a východní Evropu. Tuto pozici během listopadu 2015 přebírá od Pavla Scháňky.

Emmanuel přichází do JLL ze společnosti Klepierre Czech Republic, kde zastával pozici ředitele pro střední a východní Evropu. Na této pozici řídil chod čtyř poboček společnosti a dohlížel na finanční a provozní výsledky středoevropského portfolia společnosti. Předtím působil ve společnosti AEW Europe jako vedoucí oddělení správy majetku pro střední Evropu a ředitel pro Českou republiku.

Emmanuel má hluboké znalosti v oblasti realitního trhu ve střední Evropě, kde dosud spravoval nemovitosti v celkové hodnotě více než 1,5 miliard eur. Mezi těmito více než 40 velkými nemovitostmi byly i takové jako Nový Smíchov či Myslbek v Praze, West End Business Center a MomPark v Budapešti, America House v Bukurešti či nákupní centra Wola Park, Klif a Sadyba ve Varšavě. Emanuel má zkušenosti jak z oblasti developmentu a správy nemovitostí a majetku, tak i široké zkušenosti s vedením velkých týmu v pěti středoevropských zemích.

„Jsem velmi rád, že vstupuji do tak respektované společnosti, do zavedeného a velmi zkušeného týmu správy nemovitostí ve střední a východní Evropě. Velmi se těším na to, jak budu dále stavět na úspěších společnosti a čelit novým výzvám. Věřím, že moje mezinárodní zkušenosti a hluboká znalost problematiky správy majetku a nemovitostí bude skvělou přidanou hodnotou, která mi pomůže zajistit výbornou úroveň služeb našemu širokému spektru klientů a dále rozvíjet oblast správy obchodních nemovitostí,“ říká ke svému nástupu Emmanuel Gluntz.

„Jsem velmi potěšen, že mohu Emmanuela uvítat v našem týmu. S jeho schopnostmi a zkušenostmi v oblasti kancelářských a maloobchodních nemovitostí napříč střední a východní Evropou a v Praze je Emmanuel cennou posilou pro naše klienty i pro náš tým v celém regionu,“ doplňuje Tewfik Sabongui, ředitel české pobočky JLL.

Richard Batten, EMEA Management Board Member JLL pro region CEE, říká: „Máme velké štěstí, že jsme Emmanuela získali. Jeho nástup do společnosti je důležitou součástí strategie JLL, jak rozšířit a rozvinout naši nabídku v oblasti správy nemovitostí a majetku ve prospěch všech našich klientů v regionu střední a východní Evropy.“

Emmanuel žije v Praze a působí v regionu střední a východní Evropy od roku 1999. Magisterský titul v oblasti obchodu, administrativy a financí získal na Lille Business School. Od roku 2013 je poradcem pro záležitosti zahraničního obchodu Francie (Conseiller du Commerce Extérieur de la France) a členem národní komise sdružení ICSC v České republice. Mezi jeho koníčky patří golf, badminton a kulinářské umění.