Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Ewals Cargo Care zůstává v budově Prosek Point


​Praha, 12. listopadu 2015 – Společnost Ewals Cargo Care prodloužila svou nájemní smlouvu na budově Prosek Point.

Ewals Cargo Care je rodinnou holandskou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny Ewalsových, která denně zařídí přes 5.000 přeprav nejen v rámci Evropy. Tato logistická přepravní společnost si dlouhodobě pronajímá 330 m2 kancelářských prostor v budově Prosek Point.

Tereza Skorkowska, konsultant oddělení kancelářských nemovitostí JLL, k transakci říká: „Nájemci jsou v budově Prosek Point spokojeni. Oceňují zejména dobrou dopravní dostupnost, kdy se při dojíždění do práce vyhnou kolonám, pohodlné parkování bez modrých zón a zavedenou lokalitu s množstvím služeb, což dokazuje několik dalších renegociací a expanzí v rámci budovy v tomto roce.“

Prosek Point
Administrativní centrum PROSEK POINT je moderním a zajímavým komplexem tří kancelářských budov s vlastním parkem, piazzetami mezi jednotlivými budovami, obchody a kavárnami. Lidé zde naleznou jak čilé centrum obchodu, tak i klidnou oázu nabízející příjemné pracovní prostředí. Má ideální dostupnost a stává se další atraktivní adresou pro ambiciózní a úspěšné firmy.
Majitelem a správcem Prosek Point je společnost J&T. JLL má ko-exkluzivní mandát na pronájem kancelářských prostor v této budově.