Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL jmenuje nového vedoucího investičního oddělení pro střední a východní Evropu

Stuart Jordan tak rozšiřuje svou současnou roli vedoucího investičního oddělení pro Českou republiku


​Praha, 15. prosince 2015 – Společnost JLL dnes oznámila jmenování Stuarta Jordana do funkce vedoucího investičního oddělení JLL pro střední a východní Evropu s platností od 1. ledna 2016.

Kromě svých regionálních povinností zahrnujících koordinaci jednotlivých investičních teamů a rozvoje vztahů s klienty v regionu bude Stuart Jordan i nadále zastávat také svou současnou pozici vedoucího investičního oddělení pro Českou republiku.

Richard Batten, EMEA management board member JLL pro region CEE, říká: „Stuartovy široké zkušenosti v oblasti realitního investičního trhu v celém regionu střední a východní Evropy jej ideálně předurčují proto, aby ve své nové roli přinášel našim klientům mezinárodní perspektivu i skvělý přehled o trhu.“

„Očekáváme, že objem investic v regionu střední a východní Evropy letos přesáhne 8 miliard eur, což bude nejvyšší výsledek od ekonomické krize a předčí jej pouze výsledky z let 2007 a 2006. Nejvyšší objem investic zaznamená opět Česká republika a Polsko. JLL však očekává, že objem investic, počet transakcí a celkový zájem investorů letos poroste i v ostatních zemích regionu střední a východní Evropy včetně Maďarska, Rumunska a Slovenska,“ doplňuje Richard Bloxam, vedoucí investičního oddělení JLL pro region EMEA. „Stuartovou rolí bude zajistit, aby klienti JLL mohli těžit ze znalostí a zkušeností našich místních i mezinárodních odborníků v různých sektorech včetně oblasti korporátních financí a poradenství v oblasti úvěrů.“

Stuart nastoupil do investičního týmu JLL v roce 2011 a má deset let zkušeností v oblasti realitního trhu ve střední a východní Evropě. V roce 2006 se Stuart stal členem asociace RICS, kde v roce 2013, jako v té době jeden z nejmladších na světě, získal status „Fellow“. Stuart s vyznamenáním vystudoval Nottingham Trent University, kde získal bakalářský titul v oboru management nemovitostí.