Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Prague

Ján Zibura novým vedoucím Oddělení oceňování nemovitostí JLL

Společnost JLL oznamuje, že Ján Zibura se stal novým vedoucím jejího Oddělení oceňování nemovitostí.


​Ján Zibura letos oslaví své desetileté působení v JLL, kam nastoupil v roce 2006 po dokončení University of New York in Prague. Od počátku své profesní kariéry na realitním trhu se zaměřil na oceňování komerčních
a rezidenčních nemovitostí a stal se uznávaným profesionálem v tomto oboru. V současnosti se specializuje na rozsáhlá portfolia komerčních a rezidenčních nemovitostí, která oceňuje pro bankovní účely, u příležitosti jejich prodeje/nákupu, pro interní potřeby majitelů nemovitosti či pro IFRS. Pravidelně spolupracuje s významnými nemovitostními fondy (např. ProLogis, CBRE Global Investors, Atrium), developery (CTP Invest, VGP či CPI)
a všemi hlavními bankovními domy, které v ČR poskytují financování nemovitostí. Ján Zibura také vedl interní tým znalců při spolupráci s Českými drahami, kdy bylo třeba ocenit 15 000 jejich nemovitostí. K dnešnímu dni se Ján Zibura podílel na ocenění nemovitostí v řádu desítek miliard EUR.   

Tewfik Sabongui, Managing Director českého zastoupení JLL, uvádí: „Oddělení oceňování nemovitostí patří k našim tradičním a na trhu hlavním službám, které poskytujeme od roku 1992. Klienti si váží především přesnosti a správnosti našich ocenění, která jsou založena na důkladné znalosti trhu a na rozsáhlé zkušenosti dalších našich oddělení – zejména pronájmů, realitních investic a správy nemovitostí. Ján Zibura je velmi kvalifikovaný odborník s řadou zkušeností. Povýšení na vedoucího oddělení je dalším milníkem v jeho kariéře
a přidanou hodnotou jak pro naše klienty, tak pro nás v JLL.         

Ján Zibura vystudoval Business Administration na University of New York in Prague a je absolventem oboru management nemovitostí a realitní investice na Sheffield Hallam University & Nottingham Trent University ve Velké Británii. K jeho koníčkům patří lyžování a cyklistika.