Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Prague

JLL poskytovala poradenství společnosti Blackstone při prodeji hotelu Hilton Prague Old Town firmě M&L Hospitality Trust sídlící v Singapuru 

Oddělení Hotels & Hospitality poradenské firmy JLL spolupracovala s investiční skupinou Blackstone při prodeji hotelu Hilton Prague Old Town a přilehlé budovy Gestin Centrum (6900 m2 víceúčelových komerčních prostor) firmě M&L Hospitality Trust se sídlem


Realitní transakce je důkazem pokračujícího přílivu asijského investičního kapitálu do evropských hotelů  

Oddělení Hotels & Hospitality poradenské firmy JLL spolupracovala s investiční skupinou Blackstone při prodeji hotelu Hilton Prague Old Town a přilehlé budovy Gestin Centrum (6900 m2 víceúčelových komerčních prostor) firmě M&L Hospitality Trust se sídlem v Singapuru.

"Pro rok 2016 byl příznačný příliv asijských institucionálních investorů na evropský hotelový trh a pražská transakce jej v závěru roku jen potvrdila. Věříme, že tento trend bude pokračovat i v roce 2017," uvádí Patrick Saade, výkonný viceprezident oddělení Hotels & Hospitality JLL EMEA.

Hilton Prague Old Town je zavedený 5hvězdičkový hotel nabízející na hranici historického jádra Prahy celkem 303 pokojů. Společnost Blackstone jej získala v roce 2006 (tehdy jako hotel Renaissance) a v roce 2007 jej přeměnila na hotel Hilton.   

M&L Hospitality Trust je mezinárodní realitní investiční platforma, která se zaměřuje na investice do hotelů, a má pobočky v Amsterodamu, Singapuru a Sydney.