Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

PGRLF novým nájemcem budovy Oasis Florenc


​Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF) se stěhuje do nových prostor o ploše 2 590 m2, jež si pronajal v kancelářské budově Oasis Florenc v Sokolovské ulici v Praze 8. PGRLF, instituce zřizovaná Ministerstvem zemědělství České republiky, zde bude poskytovat administrativní zázemí dotačním a podpůrným programům určeným pro české zemědělské prvovýrobce, zpracovatele zemědělské produkce a podnikatele v oblasti zpracování dřeva
a lesního hospodářství.

Budova Oasis Florenc, kterou exkluzivně pronajímá a spravuje JLL, se nachází na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v těsné blízkosti zastávek metra B,C a řady tramvajových linek spojujících centrum Prahy s Karlínem a dalšími městskými částmi. V budově Oasis Florenc, jež nabízí celkem 15 000 m2 moderních kancelářských ploch, sídlí nájemci jako Cisco Systems, J&T Bank či farmaceutická společnost Eli Lilly. Dále se zde nachází obchodní pasáž, kde je možné využít služeb supermarketu Albert, DM drogerie, kavárny Costa Coffee, lékárny a dalších obchodů/provozoven. 

„Relokace PGRLF do budovy Oasis Florenc nás velmi těší. Oasis Florenc byl jednou z prvních moderních administrativních budov v Karlíně, která stále přitahuje pozornost respektovaných nájemců a která stála u počátků rozvoje Karlína jako vyhledávané kancelářské lokality," uvádí Martin Novák ze společnosti Artiga, která zastupuje vlastníka budovy.    

Na transakci se podílely poradenské společnosti Knight Frank (zastupování PGRLF) a JLL (pověřená správou a pronájmem budovy Oasis Florenc).