Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Prague

Štěpán Šatoplet novým vedoucím Oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí JLL

JLL přichází s novou koncepcí svého Oddělení pronájmů kanceláří, za kterou bude zodpovědný zkušený realitní odborník Štěpán Šatoplet


​Realitní poradenská společnost JLL jmenovala novým vedoucím oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí Štěpána Šatopleta. Realitní odborník, který 14 let působí na pražském trhu s komerčními nemovitostmi, je garantem koncepční změny Oddělení pronájmů administrativních nemovitostí. Aktivity tohoto oddělení se nově rozdělí na služby pronajímatelům kancelářských nemovitostí (Landlord Representation) a makléřské služby (Brokerage). V Oddělení pronájmů nyní pracuje pět konzultantů a tým se dále rozrůstá.

„JLL poskytuje služby spojené s pronájmem administrativních nemovitostí od roku 1992, tj. od založení svého zastoupení v České republice. Servis, který nyní JLL nabízí, se dělí na tři části: zastupování nájemců (Tenant Representation), zastupování pronajímatelů (Landlord Representation) a nově makléřské služby (Brokerage)," říká Miroslav Barnáš, Managing Director poradenské společnosti JLL pro Českou republiku a Slovensko.

Štěpán Šatoplet působí na pražském realitním trhu od roku 2003. Téměř devět let pracoval ve společnosti Skanska, kde získal cenné zkušenosti v marketingovém a obchodním oddělení. V roce 2012 přešel do poradenské  společnosti CBRE, kde působil v oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí. V JLL bude mít na starost rozvoj oddělení, rozšiřování poskytovaného servisu a online platformy pro vyhledávání nemovitostí www.officefinder.cz.

Štěpán Šatoplet mluví plynně anglicky. Je milovníkem hudby a více než dvacet let frontmanem hard-rockové skupiny The.Switch.